Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek? Nem tudok így...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nem tudok így megmaradni mellette.

Figyelt kérdés
A barátom idősebb nálam, előttem nagyon sok barátnője volt, amivel nem is lenne baj, de valahogy állandóan felemlegetődnek. Hiába mondtam neki, még nagyon az elején (is), hogy engem nem érdekelnek az exei, meg hogy mit csináltak, mit nem. Egy ideig abba is hagyja, de aztán megint kezdi. És ez engem nagyon zavar. Tudom, hogy nem kellene, hogy zavarjon, ez az élet rendje, de akkor is zavar, hiába mondja, hogy velem akarja leélni az életét, stb. ez így nekem nem megy. Ha vele vagyok, tök boldog vagyok, de ha nem (és elég sokszor van így, ő dolgozik, én iskolába járok, ugyan a közelében vagyok koleszos, de alapvetően elég messze lakunk), akkor meg túl sok időm van ilyen baromságokon agyalni. Ha nem vagyok épp vele, azt érzem, mindenről lemaradok, de elhagyni sem akarom, mert tudom, hogy később úgyis megbánnám. Már sokszor ment azon is a vita, hogy nem akar elengedni ide-oda, pedig nem egyedül mennék, hanem tényleg megbízható emberekkel, de ő meg nem akar menni, így én se menjek. Mit csináljak?

2016. máj. 1. 07:16
 1/2 Rekumukii:) válasza:
Szerintem, nem érdemes így együtt maradnotok. AHogy olvastam a történetet, úgy tűnt mintha a fiú csak azért lenne veled, hogy legyen kit mutogatnia a haverjainak. EZ nem szép dolog, én biztos nem maradnék mellette. Ráadásul hogy nem enged sehova megbízható emberekkel sem (gondolom a barátaiddal) az azért elég cink. Én nem dobnám a barátaimat egy fiúért.
2016. máj. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem szokott a haverjaival találkozni.. minden szabad idejét nekem szenteli:) És alapból is nagyon féltékeny, pedig sose adtam rá okot..
2016. máj. 1. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!