Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Elolvasod ezt a kérdést?

Elolvasod ezt a kérdést?

Figyelt kérdés
Lehet most dühös leszel, mert ez az oldal arra van kitalálva ,hogy kérdéseket tegyünk fel egymásnak. Lehet sok bántalmazó választ kapok emiatt. De le szeretném írni kedves olvasó, netező, hogy jó hogy itt vagy. Ebben a világban, ahol minden omladozni látszik. Tudom, nagy divatja van annak a mondatnak, hogy: megérett az emberiség a pusztulásra. De én mégis azt mondanám most neked, örülök, hogy itt vagy és élsz és ki tudja hol laksz, névtelenül is embertársamnak nevezhetlek, emberi félelmekkel problémákkal. Aki tud szeretni, mégha meg is vannak a maga hibái. Ne legyél szomorú! Csak egy kis szeretetet akartam ezzel nyújtani midenkinek aki olvasta. Nagyon szép békés estét kívánok. Éld meg boldogan a perceket és ne csüggedj! ❤

2022. jún. 17. 21:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Tündér vagy...Köszönöm szépen,szívből kívánom nekedis! ❤️👩‍❤️‍💋‍👩


[link]


Valaki itt nemrég azt írta,hogy előbb-utóbb minden átcsap önmaga ellentétébe és ez nemcsak természeti törvény,hanem a legnagyobb univerzális igazság...Minden változik és ami most történik az a káoszból való átmenet a Rendbe és a tiszta szellemi értékek alapjaira épült új világba..csak a hamis omlik ami már nem szolgál minket sem az "istenit",de itt vagyunk a végén igen,mindannyian...Te is,én is...és ha belegondolok,hogy honnan indultunk,elfelejtem a mindennapi kicsinyes gondokat akkor ez nemcsakhogy izgalmas de hatalmas teljesítmény...Harcosok vagyunk.. :)


Ölelés 💕


[link]

2022. jún. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
74%

Aranyos vagy, viszont szerintem ez egy normális alap hozzáállás.

Kérdés, hogy mennyire gondolnád komolyan, ha ténylegesen segítened kellene, vagy foglalkoznod velem...

2022. jún. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Meglepett, de várakozáson felül pozitív a bejegyzésed! 💙 💙 💙

Köszönjük

2022. jún. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
100%
Aloha Hála
2022. jún. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 B.dávid.F válasza:
100%

Kíváncsi voltam

azt hittem troll kérdés

És negatív hozzászólások lesznek de nem

Szóval kedves ,,kérdezz,, minden jót kívánok neked

És azoknak akik még jönnek ide olvasni

2022. jún. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm szépen!

Kívánok Neked és mindenkinek minden szépet és jót!

💜💚💙💕🤍

2022. nov. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!