Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Átok megtörés? Valaki javasoln...

Átok megtörés? Valaki javasolna vlmit?

Figyelt kérdés

sziasztok


előre megköszönöm mindenkinek a hozzászólását, aki kicsit is építőjelleggel vág a témába.


Az a helyzet, hogy 1éve kezdtem el szerencsejátékozni, ami sportfogadásból áll. Lusta voltam elmenni bankba, hogy felutaljak.. ezért tippmixet raktam.. buktam 3500öt, próbáltam visszanyerni buktam 4ezret.. ma is buktam elég szépet..



de a poén, hogy mindig minden szelvényem 1meccsen megy el, és általában az utolsó percekben.(pl hosszabbítás, 83.perc)


mindig sikerül beleválasztanom, nem sikerült nyernem április eleje óta...



valaki elátkozhatott volna? már öl meg az ideg, hogy mindig 1meccs és mindig az utolsó percek, vagy nevetséges az egész meccs..


és ha valami átok féleség, hogy a fenébe lehetne megtörni?


köszönöm..


2010. szept. 25. 23:12
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Damon Hill:


Akkor mondd már el, hogy Te mi alapján fogadsz jól, kérlek.


Köszönöm.

2010. szept. 26. 11:34
 12/12 KMartin4 ***** válasza:

Hát kérdező... te tényleg nem akarsz haragba lenni senkivel :)


Amúgy szerintem is csak balszerencse. Ha eddig ilyen emberekkel, most meg olyan emberekkel játszol az is lehet az oka, mert talán az "olyanok" (olyanok... :)) máshogy és jobban játszanak.

2011. máj. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!