Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Történt már meg veled vagy...

Történt már meg veled vagy egy ismerősöddel ijesztő/paranormális esemény?

Figyelt kérdés

Velem még (sajnos) nem történt semmi ilyesmi, de nagyon szívesen olvasgatnék párat! :D


(Bocsi ha rossz kategóriába írtam)



2022. szept. 29. 13:34
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Rendben. Akkor esetleg történt már meg valakivel valamilyen megmagyarázhatatlan, ijesztő esemény?
2022. szept. 29. 13:45
 2/15 anonim ***** válasza:
72%
Igen, láttam az utolsó választások eredményét. Ijesztő volt és megmagyarázhatatlan.
2022. szept. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
70%
Nem feltétlenül, ha előfordul. De amikor érzi az ember, hogy az a valami ott van, hatással van rád stb nem sorolom... akkor elkezd tényeket feltárni, kutatni utána. Én most elmondanám a konkrét történetet róla nem hinne nekem senki. Van róla film is. És mintha megmagyarázhatatlanul, de megfagyna az ember tőle, amikor a szemébe néz. De ha halucinálnék, nem lennének tűneteim. Például nem èrezném, hogy kiszállna belőlem a lélek, meg nem hallanám a mormogását sem. Meg például az nem tünet ként van jelen, amikor bekrepál a telefonom és sistereg, meg a villany mellettem elkezd vibrálni. Ez már hol társul a hallucináláshoz?
2022. szept. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Pár napja történt hazaértünk délután a feleségemmel a bevásárlásból,hívott a haverom menjek át segíteni neki valamit.Leraktam a telefont az asztalra,majd lenyúltam a csomagokért hogy kipakoljuk őket,és a telefon nem volt ott.Össze vissza kerestük az egész házban nem volt, feleségem telójáról felhívtuk kicsöngött, de senki nem vette fel.Már megnéztünk minden létező helyett, nem lett meg.Indultam a haveromhoz segíteni amiért hívott, és a telefon a hátsó ülésen volt a kocsiban.

Híváslistában benne volt hogy beszéltem a haverommal, de a telefon a házból a kocsiba került.

Mai napig nem értjük a feleségemmel, régebben is történt nálunk ilyen, de nem tudjuk az okát.

2022. szept. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
27%
De az a valami ott van, azt úgy képzeld el meg is érint. És tényleg érzed. Nem tudom mi köze van a képzeletnek hozzá, de hogy így irányítsam az elmém lehetetlen!
2022. szept. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálam egyszer volt ilyesmi. Kb. 4 éves lehetem, egyik éjszaka felkeltem és láttam a szobámba egy öreg nénit, aki ült a székemben, lefelé nézet a kezeihez és úgy láttam mint ha valamit bütykölne, mint ha varrna. Maga a néni nem volt rémisztő, csak magától a jelenségtől ijedtem meg, a szüleimnek azt mondtam, hogy itt volt egy néni aki vart. A szüleim elmondása szerint, később megtudták a szomszédoktól, hogy itt lakot a szemfelszedő néni (szemfelszedés = lyukas harisnya varrása). De akkor egyszer és utóljára láttam. Mai napig nem tudom, hogy ez mi volt, de nem is foglalkoztat annyira. A szüleimbe nagyobb nyomot hagyott.
2022. szept. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer vettem egy nagyon élénk színű kicsike újrahasználható táskát az egyik üzletláncban. Mindig a kocsiban tartom ezeket, fel a lakásba, vissza a kocsiba. Nos egyszer csak nyoma veszett, sem otthon, sem a kocsiban, elveszni meg nem volt esélye. Na mindegy gondoltam, vettem egy másik tök ugyanolyat. Pár napra eltűnt ugyanúgy ahogyan az előző, szintén rejtélyesen soha sehol nem veszhetett el, mintha elpárologtak volna. Tudom semmiség egy szaros szatyor nem nagy ügy de nekem leesett az állam, hogy egymás után zsinórban történik úgy, hogy soha semmi más ilyen szatyeszt nem hagytam el, nem tűnt el soha. Ez X akta akárki akármit mond! :D
2022. szept. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Darius- ***** válasza:
100%
Igen, a temetoben lattunk valamit és nem valakit.
2022. szept. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
82%
Darius:Mond el légyszíves, mit láttál?
2022. szept. 30. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Darius- ***** válasza:
100%

Udv, kedves 9.

Nekem meghalt az élettarsam nemrég autobalesetben. Sajnos, én vezettem az autot. De a masik autos ittas volt, aki okozta a balesetet.

Nehezen tudtam elfogadni, hogy o mar nincs. Gyakran kimentem a temetobe, aztan mar éjjel is mentem, mert gondoltam hatha latom a sirjanal a szellemét. Valamit lattam is egy masik sirnal. Valoszinuleg nem az o szelleme volt, nem azt sugta a belso, persze megint mas mit érzunk és mi a valosag.

Elotte, iskolas koromban szintén lattunk egy arnyekot az utcan, akkor mar az anyam is velem volt

2022. szept. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!