Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Történt már meg veled vagy...

Történt már meg veled vagy egy ismerősöddel ijesztő/paranormális esemény?

Figyelt kérdés

Velem még (sajnos) nem történt semmi ilyesmi, de nagyon szívesen olvasgatnék párat! :D


(Bocsi ha rossz kategóriába írtam)



2022. szept. 29. 13:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
94%
Nagyon sajnálom :(( Megnyugvást kívánok neked. ❤️ Ne marcangold magadat. Nem tehetsz róla. Érdekes amit írtál. Nem féltél éjjel a temetőben?
2022. szept. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
58%

Igen követtem a jeleit ..

Aztàn jött minden amibe nem hittem eddig igy vilt összeesküvés elmélet meg hogy kulcsa van hozzànk stb.


Macskámnak hivott meg hogy nehéz az élet iskolàja..

Erre a ballagási szalagok közül pont egy macskàs plüssös mozdult el reggelre és logott le a szalag az idézettel ..

Meg amig fürödtem a konyhàba lett egy idézet a földön.. (vszinű a robot porszivo söpörte elő a hütő alol)..

Az univerzum is adja a jeleket meg Ő is..

Vonzás törvénye màgnes frekvencia adás-kapás..ki nem néztem volna ezt belőle..de mindenesetre a rezgésünk ott akkor jó volt ..

Igaz játék is meg forgatokönyv meg sok véletlen ..meg paprikàk is meg minden :P

Amit olvasok hallok mondanak mondok megtörténik..kivéve egy nem..pedig mondta minden àlmod váljon valora..én nem autot gazdagságot akarok manifesztrálni csak őt..de nem működik mert elromlottam és kukacos alma lettem ..

2022. szept. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Darius- ***** válasza:
11- Nem félek a sotéttol. Amugy koszonom szépen. Én is kivanok neked minden jot.
2022. szept. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
40%
Egyszer egy random véletlen szerint egy pentagramma volt a felhőben amit kiraktunk a földön is, bár én ebbe nem láttam bele semmi extrád, de válaszként annyit kaptam hogy el se hitte csak haver aki ottvolt, meg hogy a pentagramma nem sátánista jelkép, bár ez nem tudom honnan jön, mert ilyet nem mondtam. Bár szerintem csak véletlen egybeesés, minden ilyenre találtam logikus magyarázatot eddig.
2022. okt. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 kretens ***** válasza:
19%
Ami látható az mérhető és ami mérhető annak van gyenge pontja is.Mai világunkban szinte már nincs olyan terület amit ne látna egy térfigyelő kamera.Sok műhold kering a föld körül amiknek többsége a föld felszinét pásztázza.Most gondoljunk abba bele hogy ha tényleg léteznek más entitások is akkor már jó párat rögzitettek kamerák és a felvételek a nemzetbiztonsági szervhez kerültek.Mert bizony ezek a szellemek kisértetek meg miegymások komoly veszélyt jelentenének a társadalomra.De ilyenről nem tudunk vagy nem is akarják hogy tudjunk róla.
2022. nov. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!