Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Be akartam vonzani egy embert,...

Be akartam vonzani egy embert, de végül én lettem a megszállott. Tudok-e ez ellen tenni valamit? Vissza lehet valahogy csinálni.

Figyelt kérdés

Egy éve ilyenkor megtetszett nekem valaki. De nem volt úgy nagyon semmi komoly, de elkezdtem “manifesztálni”, mindenféle technikával/dologgal bevonzani……

Végül teljesen MEGSZÁLLOTT lettem , és betegesen rajongok ezért az emberért de tényleg , nem egészséges amit csinálok. Nem bírok elszakadni tőle. Pedig màr van kapcsolata is.. és én tényleg nem akarok neki bezavarni, és szeretném békénhagyni, hogy boldog legyen de egyszerűen nem megy és betegesen kötődöm hozzá, pedig nem is beszélünk.


szerintem ez az egész azért van, mert ez a “karma” amiért megpróbáltam befolyásolni az akaratát. Szerintem így kapom ezt vissza.

De én egyaltalan nem szeretnem ezt csinálni…….. valakivel volt mar ilyen?



2022. okt. 18. 22:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
61%

Ahogy bemanifesztáltad, pont' úgy manifesztáld ki...

Jesszus...

2022. okt. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem bemeséled magadnak a megszállottságodat, a sima vonzódásod fogod fel így. Ahhoz, hogy tényleg a rabja legyél ő is kellene.
2022. okt. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Happyrain válasza:
46%

Szia!

Pontosan ezért nem manifesztálunk szerelmet, főleg a másik tudta nélkül! (Ez az én véleményem, nekem erkölcsileg nem felel meg) Fogadni mernék, hogy ezt láttad tiktokon és ész nélkül nekiálltál, úgy hogy néztél utána jobban a dolgoknak. NEM úgy működik, hogy: "Huh, ezzel elérem, hogy szerelmes legyen belém és minden jó lesz." Valószínűleg baromira fogalmad sincs a karmikus következményekről, esetleg arról, hogy hogyan védd le magad. Ilyenkor a Hold állását is kell figyelni. Pl fogyó Holdkor nem manifesztálunk be pénzt, inkább a negatív energiák elengedésére fókuszálunk. Vagy, hogy a manifesztáció teljesülése érdekében rámeditálunk, utána pedig nem gondolkozunk ezen, hanem az Univerzumra bízzuk...

Bocsánat, ha "lecsesző" stílusban hangzik, csak borzasztó, hogy sokan nem néznek utána dolgoknak, ráadásul nagyon sok híresztelő szintén nem tudja, hogy mit beszél. Ha esetleg kérdésed van, akkor nyugodtan írj privátban és segítek.

17L


Ui: elnézést a helyesírási hibákért

2022. okt. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
100%
Szia! Próbálj szép lassan egyre kevesebbet gondolni rá, próbáld rendszerezni (pl reggel, délbe este nézd csak meg az fb oldalát, csak akkor engedd meg magadnak, hogy rá gondolj aztán csak reggel, este és így tovább)
2022. nov. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Tudi333 ***** válasza:
66%
14! Így keletkezik az elfojtás?
2022. nov. 14. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem így működik. Nem lettél megszállott, csak sokat gondolsz rá, ez még nem betegség. Az meg hogy a karma visszaütött, miről beszélsz?!

Nem az akaratát befolyásoltad, hacsak nem megwoodooztad. Ha simán manifesztalva meditalsz, azzal azt éred el,hogy lehetősége legyen rakapcsolodni a frekvenciadra, nyugodt laza és boldog állapotban legyél, ami vonzza őt. Nekem ez sikerült, egy ghosting után vonzottam vissza egy srácot, mikor már a lelkileg jobb verzomba kerültem. Azóta is randizunk.

2022. dec. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!