Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A 9 dimenziós világegyetem...

A 9 dimenziós világegyetem modell szerint Jézus Krisztus illetve Sákjamuni Buddha melyik (hányadik) dimenzióból jöttek?

Figyelt kérdés

2022. okt. 23. 22:26
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
58%

#10#: "7 ég nem egyenlő 7 dimenzióval"


Viszont nem írtad meg, hogy mivel egyenlő és mit jelent a "7 Ég". Vagy mit jelent "7 szarv és 7 szem", ill. miért említ a Biblia "egeket".

2022. okt. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
91%

Alapból nem tartom hitelesnek a Bibliát sok dolog miatt.


Te meg random összekötöttél két számot kontextus nélkül ami nyilvánvalóan logikai hiba.

Nekem nem kell magyarázatot adnom, hogy tudjam hibás a gondolkodásod.

2022. okt. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
4%
#12# Alapból nem tartod hitelesnek a Bibliát, de mégis előadod magad nagytudásúként, aki mindent tud és semmit nem kell megmagyaráznia. Ezt hogy gondoltad? Ez elég ellentmondásos nem gondolod? Te nem adsz magyarázatot, de osztod az észt? Szerinted ez nem ellentmondásos??? Válaszolj akkor úgy, hogy az elfogadható legyen! Válaszolj akkor mit jelent 7 ég, 7 szem, 7 sazrv és "egek"! Ha nem tudod akkor ne okoskodj és ne bölcselkedj!!!
2022. okt. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:

#13

Rengeteg más ember nem tartja hitelesnek a Bibliát, akik sokkal többet tudnak nálad a világról.

Plusz nem adtam magam elő nagy tudásúnak, csak nem értek veled egyet.

Azt leírtam hogy miért nem értek veled egyet.

Ezen felül semmi mást nem kell tennem, hiszen érvek és a logika megáll a saját lábán.

Azt nem mondtam, hogy szerintem mi igaz.


Plusz még egyszer leírom, nem tartom hitelesnek a Bibliát és a legtöbb Bibliában hívő ember sem értelmezi így, mert lényegében nincs rá okod, hogy így értelmezd.

2022. nov. 1. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
4%

#12#: "Nekem nem kell magyarázatot adnom, hogy tudjam hibás a gondolkodásod."


Ez most komoly??? Szerinted ez milyen válasz??? Te tagadod, amit én mondtam Bibliai igére hivatkozva, aztán állítod, hogy ez nem igaz, de nem tudod alátámasztani, majd közlöd, hogy számodra a Biblia semmit nem jelent. Akkor miről is beszélünk??? Akkor miért is irogatsz ide??? Nme értem. állitasz valamit, amiről aztán bebizonyosodik, hogy semmiben nem áll meg, mert nem tudod alátámasztani, sőt közlöd ,hogy valójában nem is érdekel, nem is hiszel benne és nem tartod hitelesnek a Bibliát. Akkor nem értem miért irogatsz badarságokat, butaságokat, olyan állításokat, amiket nem tudsz alátámasztani??? Komolyan nem értelek. És utána még te sértődsz meg, hogy okoskodónak tartalak!!!!


7 Szarv = 7 helyen uralkodik egyszerre!!!!

7 Szem = 7 helyen tud és lát mindent egyszerre!!!

7 Ég = 7 Dimenziós világ létezik!!!


Ebből a 3. Ég a Mennyei paradicsom, ISten Országa!!!

Az 5. égből jöttek azon lázadó Angyalok, akik megkívánták a földi lányokat és testet öltöttek és szeretkeztek a földi lányokkal, akik útódai lettek az Óriások, szálas emberek.


Jézusnak végig kellet járnia mind a 7 eget lefele, az adott "ég" Angyalaihoz hasonlóvá válva, míg gyermekként megnem fogant Mária méhében és megnem született ember gyermekként.


stb. és még folytathatnám, de neked már ez is sok!!!

2022. nov. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:

Az, hogy az én szubjektív véleményem szerint nincs igazad, az még nem azt jelenti, hogy objektívan is.

Igen, ha hitelesnek is tartanám a Bibliát, akkor sem hinném el azt amit írsz.


Legyél szíves és ne csak állíts dolgokat, hanem írd is le mit és miért gondolsz.


"7 Szarv = 7 helyen uralkodik egyszerre!!!!"

A hét szarv hogyan függ össze a 7 helyen való uralkodással?


"7 Szem = 7 helyen tud és lát mindent egyszerre!!!"

Szerinted mindent és mindenhol lát, ehhez miért kell 7 szem?

Meg mi az hogy 7 helyen? Csakis az ótestamentumban van a Mennyországnak 7 foka, de akkor most csak azt a hetet látja vagy mindet?


"7 Ég = 7 Dimenziós világ létezik!!!"

De akkor az égnek van 7 dimenziója, akkor mi nem vagyunk külön dimenzió?

akkor legalább is 7+1 a te logikád szerint.


"Jézusnak végig kellet járnia mind a 7 eget lefele"

Ezt lényegében a szektában tanítják maximum.


"stb. és még folytathatnám, de neked már ez is sok!!!"

Igen, a szektás tanításaid valójában sok marhaságot tartalmaznak.

2022. nov. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
53%

#16#: "Legyél szíves és ne csak állíts dolgokat, hanem írd is le mit és miért gondolsz."


Na én ugyanezt kértem tőled, és nem válaszoltál meg rá!!! Akkor mit vársz tőlem??? kérlek nézd vissza az írásokat!!!

2022. nov. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
53%

#16#: "Igen, a szektás tanításaid valójában sok marhaságot tartalmaznak."


Ez nem szektás tanítás!!!! Neked meg teljesen mindegy, ha nem hiszel és nem fogadsz el semmit IStentől!!!! Nem fogadod el Istent, nem fogadod el Jézust a testben megjelent IStennek, nem fogadod el a Bibliát stb. Akkor nem értem miért erőlködsz??? Egy esetben érteném meg, ha az Élő IStent keresed és az Ő igazságát!!!! Ez valóban így van, tényleg Őt keresed???

2022. nov. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:

"Na én ugyanezt kértem tőled, és nem válaszoltál meg rá!!! Akkor mit vársz tőlem??? kérlek nézd vissza az írásokat!!!"

Én nem állítottam semmit.

hanem azt mondtam, hogy nem értek veled egyet.


Mikor fogsz a logikai hibákról beszélni amiket elkövetsz?


"Ez nem szektás tanítás!!!!"

Dehogynem, melyik szektához tartozol?


"Neked meg teljesen mindegy, ha nem hiszel és nem fogadsz el semmit IStentől!!!!"

Ha létezik isten, akkor szeretném tudni.

Viszont semmi konkrétat nem írtál le, ami igaz lenne.

Nulla bizonyíték.

De nyitott vagyok rá, szóval hajrá.


"Nem fogadod el Istent, nem fogadod el Jézust a testben megjelent IStennek, nem fogadod el a Bibliát stb. Akkor nem értem miért erőlködsz???"

Hát az a helyzet, hogy nem tudok mindent.

Esetleg neked igazad van.

Mondtam, hogy nincs igazad? Csak annyit mondtam, hogy szerintem nincs igazad és nagyon gyengén prezentálod az ötleteid és a közepébe belevágsz és csodálkozol, hogy senki sem érti.


"Egy esetben érteném meg, ha az Élő IStent keresed és az Ő igazságát!!!!"

Ha már hiszek benne, akkor mi értelme keresni? Akkor már megvan.

Senki sem úgy születik, hogy hisz istenben.


"Ez valóban így van, tényleg Őt keresed???"

Igen, szóval jó lenne tudni, hogy pontosan miben hiszel és mely szentírásokat tartod hitelesnek.

Mert az Újtestamentumot emlegeted Jézus miatt, de egy olyan ötletet fogadsz el, mint a Menny 7 foka, amit az újtestamentum és a kereszténység elutasít.


Szóval pontosan miben hiszel?

2022. nov. 4. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
53%

#19# Nagyon érdekes egy figura vagy.


"Szóval pontosan miben hiszel?"


Pontosan fogalmazva nem miben, hanem Kiben! Jézus Krisztusban hiszek a testben megjelent IStenben, Krisztusban. Isten testben való kinyilatkoztatásában!!!


"mely szentírásokat tartod hitelesnek."


A Bibliát mindenféleképpen ezen felül pedig sok apokrif iratot olvastam melyeket Isten vezetésével szelektálni tudok.


#19#: "Mikor fogsz a logikai hibákról beszélni amiket elkövetsz?"


Mit értesz ezalatt, mire gondolsz pontosan? Milyen logikai hibákra gondolsz ill. utalsz???


#19#: "...olyan ötletet fogadsz el, mint a Menny 7 foka, amit az újtestamentum és a kereszténység elutasít."


Nos amiről beszélek az nem légből kapott ötlet. Ráadásul a kereszénység nem is foglalkozik vele nemhogy elutasítja, mert nem tud vele mit kezdeni, bizonytalan, nem foglal állást ebben. Ez majdnem olyan, mintha azon vitáznánk, hogy a teremtés 7 napját vajon 24 órás ciklusban kellene értenünk!!!! Te hogy látod, hogy gondolod??? Vajon a teremtés napjait valóban 24 órás napi ciklusban kell értelmeznünk???

2022. nov. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!