Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A 9 dimenziós világegyetem...

A 9 dimenziós világegyetem modell szerint Jézus Krisztus illetve Sákjamuni Buddha melyik (hányadik) dimenzióból jöttek?

Figyelt kérdés

2022. okt. 23. 22:26
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
100%
30-as, milyen valláshoz tartozol? Ez most katolikus református hitgyülis jehovás vagy egyéb? Légyszi írd le, mert elolvastam a vitátokat és elvesztettem a fonalat.
2022. nov. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:

#31

Én is ezt kérdeztem tőle sokszor, de nem akart válaszolni.

Elolvasta, hogy milyen logikai hibák vannak, mégis mindig elköveti azokat szinte egyből, szóval nem hiszem hogy elolvasta volna.


De legalább elszórakoztatja magát.

Hiszen a személyes támadással csakis a saját tehetetlenségét mutatja meg.

2022. nov. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
100%

"A Bibliát mindenféleképpen ezen felül pedig sok apokrif iratot olvastam melyeket Isten vezetésével szelektálni tudok."


Légyszíves írd le hogy miket gondolsz? Mert a vita miatt már nem lehet kiigazodni rajta. Kérlek szépen, érdekel hogy mit gondolsz a dimenziókról. Most akkor mennyi van szerinted?

2022. nov. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
8%

#31#: "30-as, milyen valláshoz tartozol? Ez most katolikus református hitgyülis jehovás vagy egyéb? Légyszi írd le, mert elolvastam a vitátokat és elvesztettem a fonalat."


Milyen valláshoz tartozik más, akár te vagy akár a #32# hozzászóló???


A probléma már ott kezdődik, hogy vallásról beszélünk. Én semmilyen valláshoz nem tartozom. a vallások attol válnak vallássá, hogy emberi rendeléseken, szabályokon, előírásokon, dogmákon stb. alapszanak. Isten, Jézus sohasem akart vallást!!!! Egyszerű, de mégis teljes hitet és önzetlen, személyválogatás és ítélkezés nélküli szeretetet vár el az embertől. Ebben van minden elrejtve és megpecsételve. A vallások csak vitákat és ellentéteket szülnek, mert az emberek saját elképzeléseik szerint értelmezik és tanítják ISten igéjét. Ezért nincs összhang és ezért vannak az ellentétek.


Visszatérve én nem vagyok vallásos és nem is tartozom semmilyen valláshoz!!! ISten gyermeke vagyok az Ő kegyelméből Jézus Krisztusi hitben.

2022. nov. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
100%
Oké :) Ez jól hangzik. További szép napot!!! Ha van kedved azért leírhatnád a dimenziókat, hogy mire jutottál ebben.
2022. nov. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
8%

#33#: "Légyszíves írd le hogy miket gondolsz? Mert a vita miatt már nem lehet kiigazodni rajta. Kérlek szépen, érdekel hogy mit gondolsz a dimenziókról. Most akkor mennyi van szerinted?"


Örülök, hogy ezt írtad. Írásodból ítélve értelmes gondolkodó embernek tartalak. Akkor kezdjük az elején! Szóba került itt 9. dimenzió alaptalanul és bizonyítékok nélkül. Senkinek nem volt semmi gondja. Amikor én megemlítettem és felhoztam a 7. dimenziót valamint a 8. teljesség dimenzióját egy-két igét beidézve és azzal alátámasztva, mindjárt volt valaki aki vitába szállt, holott nem hisz Istenben, számára a Biblia mesekönyv stb. Ezzel már eleve értelmetlenné vált minden, de mind ennek ellenére ki akar oktatni "logikai hibákra" utalva. Semmi baj, semmi gond ha alátámasztja és bizonyítja a saját teóriáját, amit persze nem tud és nem is tett meg a mai napig.


Visszatérve a dimenzióra! Én 30 éve vagyok hívő keresztény, 30 éve él Jézus krisztus a szívembe a tudatomba az elmémben az életemben. A 30 év alatt rengeteg keresztény vallásban megfordultam megismerve midegyikük eredetét megalakulását tanításait, dogmáit. Rengeteg apokrif iratot megismertem és elolvastam. Én Istent az életemben ismertem meg úgy, hogy akkor még Bibliát sem ismertem nem is olvastam és nem jártam semmilyen keresztény gyülekezetbe. Történt egy balesetem és pár percig halott voltam. Egy hatalmas gyönyörű fényességben találtam magam És Isten szolt hozzám olyan hangon, amit nem lehet jellemezni vagy leírni mert nem a fülemmel hallottam, hanem egyszerűen ott volt mindenben. Azt mondta: EZT EMBER FIA EL NEM VEHETI TŐLED". Én csak ezek után kezdtem el érdeklődni mélyebben Isten után. Ez után vettem Bibliát is és kezdtem olvasni és valahogy mindent megértettem belőle. Ezután kezdtem érdeklődni keresztény vallások után, ahová rendszeresen el is jártam. Ahol aztán gyülytöttem a tapasztalatokat.


Majd foglalkoztam a klinikai halállal. Élet az élet után, élet a halál után stb. Átolvastam a Tibeti halottaskönyvet. Átolvastam Dante poklát stb. és persze az apokrif iratokat. Mindenből levontam a konzekvenciát és a következtetéseket. Összevetettem az adott történelmi időszakokkal és azok életkörülményeivel, törvényeivel stb. Ugyanis sokan kifelejtik, hogy az írásokat az akkori időszakhoz és körülményekhez kell igazítani.


Röviden szólva mindent összevetve visszatérve a dimenziókhoz, a Bibliábol kiindulva aztán összevetve a többi írással 7 dimenziós világ létezik a 8. pedig maga a tökéletes teljesség, mely maga az ISten, Akiben fenn áll az egész teremtet világ. A Biblia rengeteg helyen Egekről beszél és tesz említést. Pál Apostol a 3. égben volt, ahol a Paradicsom van. Egy Apokrif iratban azt olvassuk, hogy az 5. égből, dimenzióból jöttek le azok az angyalok, akik testet öltöttek és szeretkeztek a földi lányokkal. Majd részletesen leírja egy másik helyen, hogy Jézus hogyan jött és szállt alá a földi életbe, hogyan ment végig az Angyali világokon, dimenziókon, egeken, úgy, hogy mindig felvette, felöltötte magára annak az adott világnak a formályát. Ez a történet arrol szól, amikor Jézus otthagyta isteni dicsőségét és megüresítve önmagát kisebbé tétetett az Angyaloknál és emberré lett.


Nos olvasni a 7 szarvról. A szarv jelképesen uralkodást, királyságot jelent. Na már most, ha Jézus visszajön és elkezdi ezeréves uralkodását itt a földön, az csak 1 szarv, ami a föld. De ha már megnyilatkozik az Ő maga Isteni dicsőségében, az nem csak a földre lesz kihatással, hanem az összes többi teremtet dimenziós Angyali világra. Így lesz meg együtt a 7.

Olvasni a 7 szemről. Ami azt jelenti, hogy ISten, Jézus mindenütt ott van mindenütt jelen van és mindent tud és mindent lát egyszerre egy időben. Ezzel összefüg az Isten 7 Lelke is.

2022. nov. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
100%
Köszi hogy leírtad!
2022. nov. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
30%

I.kor 15;

24. Aztán a vég, mikor átadja az országot az Istennek és Atyának; a mikor eltöröl minden birodalmat és minden hatalmat és erőt.

25. Mert addig kell néki uralkodnia, mígnem ellenségeit mind lábai alá veti.

26. Mint utolsó ellenség töröltetik el a halál.

27. Mert mindent az ő lábai alá vetett. Mikor pedig azt mondja, hogy minden alája van vetve, nyilvánvaló, hogy azon kívül, a ki neki mindent alávetett.

28. Mikor pedig minden alája vettetett, akkor maga a Fiú is alávettetik annak, a ki neki mindent alávetett, hogy az Isten legyen minden mindenben.


Jézus amikor visszajön elkezdi ezeréves Királyságát uralkodását. Amikor ez az idő betelik a Mennyből tűz száll alá és mindent megemészt, megszűnik az élet és ezzel a hlál is. Ekkor lesz az utolsó ítélet.


Jel.20,2. És megfogá a sárkányt, azt a régi kígyót, a ki az ördög és Sátán, és megkötözé azt ezer esztendőre,

Jel.20,3. És veté őt a mélységbe, és bezárá azt és bepecsételé ő felette, hogy többé el ne hitesse a népeket, míg betelik az ezer esztendő; azután el kell néki oldoztatni egy kevés időre.

Jel.20,6. Boldog és szent, a kinek része van az első feltámadásban: ezeken nincs hatalma a második halálnak; hanem lesznek az Istennek és a Krisztusnak papjai, és uralkodnak ő vele ezer esztendeig.

Jel.20,7. És mikor eltelik az ezer esztendő, a Sátán eloldatik az ő fogságából.

Jel.20,9. És feljövének a föld szélességére, és körülvevék a szentek táborát és a szeretett várost; és Istentől a mennyből tűz szálla alá, és megemészté azokat.


Ezután az utolsó ítélet, amikor az egész emberiség meg lesz ítélve akiknek nem volt részük az első feltámadásban Jézus visszajövetelekor.


2Pt.3,13. De új eget és új földet várunk az ő ígérete szerint, a melyekben igazság lakozik.

Jel.21,1. Ezután láték új eget és új földet; mert az első ég és az első föld elmúlt vala; és a tenger többé nem vala.


Nos itt meg is kaptuk a választ arra, hogy a próféták erről a (ÚJ)földről beszéltek és ezt a tökéletes romolhatatlan földet hírdették nem pedig azt amit a jehova tanúi hírdetnek!!!

2022. nov. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
de akkor most sárkány, kígyó vagy valami gyík sátán?
2022. nov. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
49%
A Tusita mennyországból ami nem sorolható az átlagos létsíkok közé mivel tiszta föld minősége van.
2023. máj. 19. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!