Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A 9 dimenziós világegyetem...

A 9 dimenziós világegyetem modell szerint Jézus Krisztus illetve Sákjamuni Buddha melyik (hányadik) dimenzióból jöttek?

Figyelt kérdés

2022. okt. 23. 22:26
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:

Csakis az ótestamentumban jelenik meg a 7 fok és az újban csak egyszer.


Ha rákeresel a neten, akkor láthatod, hogy lényegében akik keresztények elutasítják ezt a gondolatot.

De ha ennyire szereted az Ótestamentumot, akkor pl. a rabszolgatartás előírásával is egyetértesz isten részéről?


"Ez majdnem olyan, mintha azon vitáznánk, hogy a teremtés 7 napját vajon 24 órás ciklusban kellene értenünk!!!!"

Nem.

Hiszen ez egy nézőpont.

Meg az istenednek lehetne több kreativitása, hogy okosabban fogalmazzon.



Jah és ezekre a logikai hibákra utaltam, olvasd el mindet.

[link]

2022. nov. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
8%
Szerinted léteztek óriások és szálas emebrek vagy csak Bibliai mese????
2022. nov. 5. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
Nem kell elterelni a témát, reagálni kellene a #21-es kommentre vagy bohóckodhatsz tovább.
2022. nov. 5. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
53%

#23#: "Nem kell elterelni a témát, reagálni kellene a #21-es kommentre vagy bohóckodhatsz tovább."


Nem tereltem el semmit. Te vagy az aki nyomul, ítélkezik, bírálja Istent és a Biblát, nem hiszel benne, nem tartod semmire, de követelőzve számonkérsz és magyarázatra vársz!!! De mire is??? Az óriásokkal való kérdésem sem volt terelés vagy bohóckodás. Ha érdemben tudtál volna rá válaszolni, akkor mindjárt világosabb lett volna minden és sinen lett volna a dolog. De sajnos megint vak vágányra futottál. Te vagy az, aki össze-vissza terelgeted saját magad.

2022. nov. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
Elolvastad azt a linket amit küldtem neked?
2022. nov. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 A kérdező kommentje:
Ki?!
2022. nov. 5. 13:03
 27/46 A kérdező kommentje:
Melyik linket? Azt az érvelési hiba dolgot?
2022. nov. 5. 13:03
 28/46 anonim ***** válasza:
Aham és ez mindannyiótoknak szól.
2022. nov. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
53%

#25#: "Elolvastad azt a linket amit küldtem neked?"


Te elovastad és elgondolkodtál azokon, amiket írtam???

2022. nov. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
53%

#28#: "Aham és ez mindannyiótoknak szól."


Ez a mondatod önmagáért beszél és mínősít téged. És még te vagy megsértődve és felháborodva, ha megmondják neked az igazat. Látom, hogy szeretsz belemenni az értelmetlen és felesleges vitákba úgy, hogy a saját nézetedet sem tudod alátámasztani vagy bizonyítani. Ennek szerinted van értelme??? Semmi..!!! Ezzel te nem leszel sem nagyobb, sem okosabb, sem bölcsebb sem népszrűbb stb. Nézz önmagadba és nyílj meg Jézus előtt őszinte alázatos megtört szívvel!!! Remélem sikerül és legközelebb, amikor írsz már más megvilágításban látod a világot.

2022. nov. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!