Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez manifesztáció lett volna?

Ez manifesztáció lett volna?

Figyelt kérdés
Öt hónapja vagyunk együtt a párommal, munkatársak vagyunk. Körülbelül egy éve dolgoztam a jelenlegi munkahelyemen, amikor teljesen váratlanul beütött nálam, hogy nekem ez a férfi iszonyatosan vonzó és szeretnék vele valamit. Egészen odáig meg se fordult a fejemben és soha nem úgy tekintettem rá mint egy vonzó férfira. Elkezdtünk írogatni és kiderült, hogy egyikünknek sem közömbös például az agykontroll vagy az ilyesmi dolgok. Azért jutott eszembe, hogy esetleg manifesztált mert mai napig nem értem, hogy miért ilyen hirtelen jött ez az érzés nálam. Azt is elmesélte, hogy megérezte, hogy rá fogok írni messengeren. Én kezdeményeztem a beszélgetést, szóval így még "gyanúsabb" a dolog.
2022. nov. 30. 08:49
 1/8 Tudi333 ***** válasza:
Lehet.
2022. nov. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
A manifesztáció lényege az, hogy fejben kitalálod, az életben pedig gyakorlati lépéseket teszel a megvalósítás érdekében. Tehát nem úgy kell elképzelni, hogy esténként ült az ágyon egy szál gyertya mellett és addig gondolt rád, míg rá nem írtál. Nem próbált közeledni? Nem lett kedvesebb, nyitottabb feléd? Nem változott a viselkedése? Nem mondott valami olyat, ami megmaradt?
2022. nov. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vagy tudatalattidba üzent nem àlmodtàl vele?
2022. nov. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hirtelen a semmiből nagyon sokat kezdtem el rá gondolni. De ő nem közeledett felém csak feltűnt, hogy néz sokszor. Ő nem kezdeményezős típus.
2022. nov. 30. 16:38
 5/8 anonim ***** válasza:
A sok nézés is egyfajta kezdeményezés. Lehet nem küldött egyértelmű jeleket, de tudat alatt érzékelhetted, hogy valamelyest megváltozott, esetleg néz. Ez pszichológia.
2022. nov. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Van más férfi kollégám is aki szintén nézeget de nála nem érzem ezt pedig jóképű. Jó nyilván ez nem ilyen egyszerű.
2022. nov. 30. 17:18
 7/8 anonim ***** válasza:
A manifesztáció sokszor arról szól, hogy ami előtted van, azt meglátod. "Belelátod" a valóságodba a vágyadat, ezért megjelenik előtted. Én a tiédet már annak tekintem. Sokféle manifesztáció van, van, amikor nincs benne a téridődbe a dolog, aztán megjelenik, felhív valaki, találkozol valakivel, vagy csak ihletés-sorozatban megtalálod a vágyadat.
2022. nov. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#6 Akkor kölcsönös a vonzalom. Eddig nem láttad a fától az erdőt.
2022. nov. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!