Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Aki elet es halal kozott volt...

Aki elet es halal kozott volt vagyis majdnem meghalt, annak lehetseges hogy van valami kulonleges ereje?

Figyelt kérdés
2010. okt. 1. 15:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
ismerek pár embert, meg láttam párszázat, akit visszahoztak klinikai halálból. egyik se lett Uri Geller, szóval határozott nem a válaszom. :)
2010. okt. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
60%
...annak lehetséges, hogy van valami különleges FELADATA.
2010. okt. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
koszi....
2010. okt. 1. 16:26
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
Én átcsúsztam és visszajöttem. Kaptam egy hatalmas feladatot, amit meg kell valósítanom. Most abban a stádiumban vagyok még, meg kell lelkileg erőssödnöm. El kell engedni magam köréből azokat az embereket, akik rosszat akarnak nekem, hátráltatják az életemet, Színte energiavámpírok. Bölcsebb lettem, sokoldalú egyéniség, azóta nem engedem magamat kihasználni, élem az életemet, a szűk családi körömmel foglalkozom, és a munkámmal. Nagyon sokat festek, rajzolok, ötleteim a csillagos ég. Átváltoztattam a lakásunkat, Igazi kis paradicsom lett ebből a házból amelyben élünk. Nem egy hatalmas területű, de bárhova nézek mindenütt a nyugalom, az összhang sugárzik felénk. potom összegekből függönyöket vásároltam. Kaspókat festettem, Nem is tudom felsorolni mennyit dolgoztam rajta a nyáron, amikor a szabadidőm megengedte. Jó -e hogy visszajöttem? Igen is, mg nem is. Sokszor arra gondolok, nekem akkor meg kellett volna halnom, az volt a sors könyvében megírva. És érzem ez már nem az nő, aki azelőtt volt, én már szinte más embernek születtem ujjá.
2010. okt. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. De az életszemlélete változhat. A hozzáállása az eddigi életéhez, és a halálhoz.
2010. okt. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azert lesz tobb az ereje es nem kulonleges, mivel mar maskeppen ertekeli az eletet, igy nem fogja feleslegesen elpazarolni a meglevo energiajat.


Sokat olvasni olyan esetekrol, hogy miutan "visszatert"egy sokkal nyugodtabb egyeniseg, es sokkal tudatosabban folytatja tovabb a foldi eletet.

2010. okt. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, lesz, de nem abban az értelemben, amire szerintem a kérdező gondolt.

Értékelni fogja az életet, és ez a mai világban tényleg egy különösen fontos "képesség", féleg mivel egyre több az olyan, aki eldobja magától az élete.

2010. okt. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
80%

* féleg-főleg

élete-életet


Bocs, fáradt vagyok....

2010. okt. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Igen. Repülni fog tudni. Csak ezt azért nem tudjuk, mert neki ment az összes egy fának :c
2018. ápr. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!