Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit jelent hogy egy fekete...

Mit jelent hogy egy fekete ?macska a kerítésünkön ült nem álom volt most történt

Figyelt kérdés
2023. jan. 7. 16:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy olyan kerítésetek van, amire egy macska tá tud ülni. Gratulálok hozzá.
2023. jan. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti, hogy az a macska oda akart ülni.
2023. jan. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Ha nem hiszel a babonákban akkor ne kommentelj ide
2023. jan. 7. 16:29
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy, hogy hiszek-e babonákban, vagy nem. Van jogom hozzászólni a dolgokoz így is. :)
2023. jan. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsére nem te döntöd el, hogy ki kommentelhet hova.


Ha pedig tényleg azt gondolod, hogy bármilyen különleges jelentése van annak, hogy egy macska leült valahova, akkor egy téveszmés idióta vagy.

2023. jan. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
92%
Na azt tudom űberelni. Nem elég, hogy átszaladt ma egy előttem, de nem volt farka szegénynek! Na EZ mit jelenthet!
2023. jan. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Grimfox ***** válasza:
63%
Ezzel kapcsolatban nincs babona. A fekete macska babona arra vonatkozik, ha átmegy előtted az úton.
2023. jan. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Meg akkor sem fog történni semmi ha tényleg átmegy előtted az úton, ugye arról szól a babona. De ha csak a kerítésen ül a lelkem, arról megcsak babona sincs.

Max arra jó ez hogy az aggódós szerencsétlenek mint én, ilyenkor egy hétig azt várják hogy mi történik majd velük.

2023. jan. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Grimfox ***** válasza:
68%
A babona lényege mindig ez. Pszichológiai hatás. Akár jó, akár rossz. Egy elemet valaki kiemel az eredeti környezetéből, vagy az eredeti környezet háttérbe szorul, elsorvad, feledésbe merül, és csak a csonka elem marad meg, mint babona. A fekete macska mondjuk pont eredetileg is babonának indult. A macskákat, főképp a fekete macskákat a boszorkányok familiárisainak képzelték, amik valójában állati alakot öltött démonok. Azért tartották szerencsétlennek ha az ember útját kereztezte, mert az ördögök a keresztutakon jelennek meg, meg ha egy démon a közelben van, a gazdája is biztos arrafelé ügyködik. Ebből annyi maradt meg mára, hogy a fekete macska, ha átmegy előtted, balszerencse. Pedig már nem is hisszük őket démonoknak, és tudjuk, hogy a boszorkányokhoz sincs közük.
2023. jan. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Nekem már hozott szerencsét, mikor átment az úton előttem egy fekete macska, és ült is a kerítésünkön, mivel a saját cicánk fekete volt. Na ehhez mit szólsz?
2023. jan. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!