Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Rontásnak vagy átoknak minősül...

Rontásnak vagy átoknak minősül-e az ha utálnak, csak megtűrnek, gyűlölnek, semmibe vesznek, lelkileg lehúznak, sértegetnek, csúfolnak stb. ? És mindez persze évtizedek óta csak negatív energiákkal nyomnak már ki is csordult a pohár..

Figyelt kérdés

2023. jan. 23. 00:24
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
57%

De igen, vagy átok vagy rossz sors.

Vannak olyan emberek akik ezt megsokszorozva kapják. Szerintem nem lehet tenni ellene semmit, az hogy elmész onnan nem megoldás mert ahova mész, ott is kapni fogod.


Mi az a vajákos? Kétlem hogy ezen lehetne segíteni, már én is megpróbáltam mindent

2023. jan. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 Grimfox ***** válasza:
88%
Az átok szándékos, mágikus cselekedet. Ez nem olyan, amit az élet, vagy sors mér ki az emberre, hanem szándékos, mágikus úton átvitt rosszindulat. A rontás ugyanígy. Az átok megtörhető mágikus úton, a rossz életkörülmények csak a szenvedő fél saját erőfeszítései által.
2023. jan. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 NTBS ***** válasza:
Lehet rajtad rontás, átok. Ezt egy szakember tudja megítélni.
2023. jan. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
Nem elbagatellizálni akarom a panaszaidat, de iszonyú idegesítő tud lenni egy olyan kolléga vagy bárki más, aki folyamatosan különleges bánásmódot vár el. Nem lehet, hogy csak túlliheged? Miért várod el, hogy szeressenek? Miért nem jó neked, ha csak megtűrnek? Miért kellene nekik felemelni téged lelkileg? Csúfolnak, sértegetnek? De hogy? Minek szólsz hozzájuk? Ha csak csúfolni tudnak, meg beszólogatni, akkor ne adj rá esélyt. Sokszor az olyanokat érik a pofonok sorozatban, akik egyszerűen képtelen észrevenni magukat, hogy túl sokak a környezet számára.
2023. jan. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
Az utolsót azzal tanúsíthatom, hogy nagy közösségben dolgoztam, az igazán problémás emberekre mindig furcsán néztek, mindenki levágta hogy gáz van, csak az illető nem. De ettől függetlenül lehetnek direkt csesztetések, ha valakiben túlteng a frusztráció és így vezeti le másokon. Igen, egy rossz kolléga megkeserítheti az életed, az felér egy átokkal vagy rontással. Ilyenkor nincs más teendő, mint lemeccseled az illetővel a viszonyotokat, ha nem megy, akkor felettes (bár ez a legvégső esetben) és ha minden kötél szakad, akkor munkahelyváltás, de ez már az utolsó opció.
2023. jan. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:
Rontásnak számít. Még ha nem is mágikus úton csinálják. Egy ember lelkének és az önképének a totális lerombolása. A saját anyám és testvérem csinálja gyerek korom óta. Nem azért mert annyira irritáló lennék, hanem azért mert a saját lelki állapotukat nyomják rám erőszakkal. A saját bizonytalanságukat, sötétségüket és a saját fájdalmukat tolták rám, és azt viselem, érezem. Volt tapasztalatom, mikor gyárban dolgoztam, és akkor nem hatott rám ez a rontás. Nevezzük annak, mert az. Szóval akkor kicsit tudtam önmagam lenni, és azt mondta nekem egy asszony aki mellett dolgoztam, hogy jó kedvvel dolgozik, a hatásomra. Bennem van életöröm, van valami, ami sokaknak nincs. Nagyon jól esett hogy ezt mondta, mosolyogva. Nem bennem lehet akkor a hiba. Nagyon sok az előítéletes és rosszindulatú ember. Nem ismernek hogy valójában ki vagyok. De már haladtam azzal hogy már megértem őket, hogy valakin a mérgüket ki kell adni. A fertőzésüket. Fertőzött lelkek ezek. És én meg vagyok fertőzve általuk, nem a saját mérgemet hordozom hanem az övéket. Ettől jobban talán nem is lehetne elmagyarázni. Persze bennem is van hiba, ami inkább gyengeség. Nem tudok kiállni magamért. Felvettem az elnyomott szerepet, a túlélés érdekében. És az áldozat szerepet. És természetes hogy önértékelési gondjaim vannak. És öngyilkosságra vágyó rohamaim is vannak már. De azért nem akarom megölni magam, mert ha magamba nézek, akkor azt látom hogy mégiscsak van értékem. És azt látom még ha magamba nézek mélyen, hogy több vagyok annál, mint aminek mondanak. Sokkal több. És vágyom arra hogy felfedezzem magam. Amire ugye eddig nem is volt időm, mivel a lelki terror hatása alatt álltam. És valahol olvastam hogy a lélek igyekszik gyógyítani saját magát. Konkrétan az én lelkem is. Akkor úgy, hogyan ölhetném meg magam?
2023. jan. 23. 12:00
 17/34 anonim ***** válasza:

Ahogy olvastalak, az egyik legfőbb problémád lehet még a túlérzékenység.

Mindenkinek vannak értékei, te is találd meg a tiedet.

2023. jan. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
Nagyon sok a frusztrált, tévúton járó ember. Ez a nagy szabadság, ami most van, lényegében arra jó, hogy mindenki százféleképpen cseszhesse el az életét. Ha benned még maradt életöröm, azt irigyelhetik, ezért ne kérkedj vele, tartsd meg magadnak, ha meg nagyon más hullámhosszon vagy a környezeteddel, akkor válts.
2023. jan. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
Utolsó! Tévedés hogy szabadság van, amit ebben a világban látsz, az szabadosság. Aki szabadnak hiszi magát, az is börtönben van, csak nem veszi észre hogy függő és több szálon rángatják. Az egóját tunningolják és nyomja ami a csövön kifér. Azt hiszi, hogy ez a szabadság, de valójában szabadosság. A szabadosság szabadságnak álcázott rabság.
2023. jan. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:
Túlérzékeny vagyok, persze. De ez a lelkem része. Nekem ez a normális. El sem tudom képzelni őszintén szólva, hogy hogyan lehet érzéketlennek lenni. 18. Sosem kérkedtem semmivel sem. Inkább csak meglátták rajtam hogy én még nem vagyok felavatva, vagyis nem vagyok mérgezett. És megirigyelte. Ő. (A testvérem.) Nem szokásom kérkedni. Viszont nem tudok hazudni sem. Gondolom az arcom sem tud akkor hazudni. Ha rám néznek akkor úgy érzem hogy minden rá van írva az arcomra, mármint mások úgy gondolják hogy az minden, amennyit látnak belőlem. Tudom, hogy jelentéktelen vagyok én, úgy ahogy vagyok, azért, mert nyolcmilliárd ember él a Földön. Tőlem vannak sokkal értékesebb emberek, sokkal okosabbak. Ezt elismerem. De azt akarom hinni, hogy egyszer része leszek én is valaminek, valami fontosnak.
2023. jan. 23. 12:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!