Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Rontásnak vagy átoknak minősül...

Rontásnak vagy átoknak minősül-e az ha utálnak, csak megtűrnek, gyűlölnek, semmibe vesznek, lelkileg lehúznak, sértegetnek, csúfolnak stb. ? És mindez persze évtizedek óta csak negatív energiákkal nyomnak már ki is csordult a pohár..

Figyelt kérdés

2023. jan. 23. 00:24
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:
A mágikus átok, úgy gondolom hogy nem hat rám. Mivel nem vagyok gonosz. Persze bennem is van gonoszság, mint minden emberben, valamennyi mindenkiben van. Másrészt meg valamilyen szinten én egy védett ember vagyok.
2023. jan. 24. 21:04
 32/34 anonim ***** válasza:
Te védett vagy és különleges. Sokkal különlegesebb, mint mások.
2023. jan. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:
32. Tapasztalatból jelentettem ki hogy védett vagyok. Rengeteget szenvedtem, de ezt igyekszek magam mögött hagyni, épp itt az ideje. Amiket át éltem, azokat sajnos át kellett élnem, de én nekem ezt a lelki szenvedést mások segítségére szeretném felhasználni! Lehet hogy ez az életfeladatom. Ennek fogom szentelni hátralévő földi életemet. A kínok hatására jöttem rá arra, hogy óriási lelki erőm van. De még mindig tanulok, még sokat kell tanulnom. Kezdek visszatérni önmagamhoz, kezdem megérteni a saját lelkemet és mások lelki állapotát. Na ez végre egy nekem való kihívás. Továbbra sem leszek beképzelt, sem dicsekvő, viszont annyi nyomor és annyi gyötrelem után, azt megengedhetem magamnak, hogy élvezzem a képességeimet, és azt hogy végre újból önmagam lehetek! Már nem áldozat vagyok mostantól, hanem uralkodó! 💪
2023. jan. 24. 23:03
 34/34 anonim ***** válasza:
"Az, aki félelmet okoz, fekete mágus - mindegy, hogy tudatában van -e ennek vagy sem." Frederic Lionel
2023. jan. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!