Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szakítsak a barátnőmmel ha...

Szakítsak a barátnőmmel ha kiderült hogy minden valószínüség szerint boszorkány vagy legalábbis boszorkány vér folyik az ereiben.....?

Figyelt kérdés

Lehet ezt az ezo kategóriában kellene feltennem de szerintem ez inkább súlyos párkapcsolati probléma. Nagyon babonás Isten hívő családban nőttem fel, úgy neveltek hogy komojan hiszek az ilyesmiben a babonákban, boszorkányságban hogy a boszorkányok a Satannal cimboralnak és hasonló. Kerlek ezert ne íéljetek el mindenki abban hisz amiben akar.

Szóval a barátnőm akiről azt hittem a világ legártatlanabb lánya nemrégiben belefogott a családfaja felkutatásába amit azthiszem kb az 1500-600as évekig tudnak visszakövetni már egy csomó rokonát megtalálta ami eleinte jó mulatság volt csak kiderült hogy volt egy felmenője anyai ágon akit az 1700as években egy Boszorkányper Én végeztek ki. Az ük ük vagy szép vagy a f@szom sem tudja milyen anyja. És nem ez a legdurvább hanem hogy kutakodtunk és találtunk a "hölgyről" ábrázolást, leírást hogy nagyjából hogyan is nézhetett ki. Na most értem én hogy a felmenője, de x generáció van közöttük a barátnőm még a saját anyjára sem hasonlít úgy mint rá. Mintha a klónja lenne nyilván abban az időben még nem volt ilyen fotó ilyesmi csak kezdetleges dolgok ezért valószínűleg nem pontos az ábrázolás de ijesztő hogy ranezek egy 300 évvel ezelőtti 'rajzra' és a nomet látom rajta. Most szakitsak szerintetek? Nagyon szeretem de ennek a kapcsolatnak így nem látom jövőjét bár a szüleim már az elejétől fogva mondogatták hogy szerintük furcsa a lány



2023. jan. 30. 14:35
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
92%
Szakíts vele, az a lány normális férfit érdemel az életébe, nem pedig téged.
2023. jan. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát egy hívőt szét idegelek hogy minek hisz, egy ateistát meg szét idegelek, hogy miért nem, de fontos, hogy széleskörűen lásson az ember xd
2023. jan. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is, ne keserítsd meg az életét. Úgyis a saját hülyeségeiddel lennél elfoglalva, nem öt szeretnéd sosem, csak a fejedben kialakított nöképet, aminek ö éppen most megfelel. Gondolj csak bele, egy áttúrázott nap után leveszi a bakancsot és büdi lesz a lába, te meg elképedsz, hogy ez hogy lehet!?! Aztán kiderül az is, hogy ö is szokott kakilni, ráadásul nem is epret, ahogy a mesékben van!

Majd jönnek a felnöttes dolgok, amikor a szexuális életeteket szeretné feldobni, és felöltözik valami örjítö szexi cuccba és vadabban akarja csinálni, amin te meg fogsz botránkozni, mert szerinted csak a k*rvák öltöznek így és akarják ilyen mocskos módon a testiséget.

Hagyj fel a párkereséssel, legyél örök egyedülálló, hisz anyuci és apuci úgyis mindíg találnak majd kivetnivalót mindegyikben, föleg mikor majd kezdene komolyabbra fordulni a kapcsolat, és anyuka elkezd féltékenykedni, na azt nem kívánom senkinek, ami akkor jönne, föleg, hogy sejthetöen sosem fogsz a saját lábadra állni, örökké a szüleid szárnya alatt fogsz élni.

Emellett az sem árt, ha ezt a fajta berögzödéses babonás vallásosságot nem örökíted tovább. Kíméld meg a leendö gyermekeidet ennek beléjük nevelésétöl úgy, hogy meg sem csinálod öket. Köszönjük a világ nevében!

2023. jan. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
94%
Idiota xd
2023. jan. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
100%

Szakits! Az ilyenek mint te ne akarjanak kapcsolatot, menj inkább valami gyülekezetbe!


Bár bizom benne hogy a kérdésed csak kamu.

2023. jan. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Szakíts vele de mond meg neki hogy miért ha ez téged zavar. Biztos hogy nem boszorkány. Ugye tudod a boszorkányperek alkalmával kiket végeztek ki? Nem boszorkányokat, hanem akin éppen bosszút akartak állni azt is jelentették hogy megbosszulják.

Funfact: az én barátom szülei engem is megvádoltak full komolyan azzal hogy boszorkány vagyok. Szóval hihettek a kérdezőnek

2023. jan. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
2023. jan. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
100%

Ismét el kell választanom a hívőség meg a hülyeség fogalmát.

Tudod, én is keresztényi nevelést kaptam, jól sikerült, mert felnőttként is hívő vagyok, de veled nem a probléma, hanem hogy korlátolt vagy és sötét.

Még ha a lány az udvaron minden este békát sütögetne nyárson, vagy ilyesmi, megérteném, hogy nem tetszik. De azért, mert olyan ember leszármazottja, aki neked taszító, az nem jogos. Mit tehet arról az a szegény lány? Esetleg a saját családfád fel tudod vezetni a boszorkányperek idejéig, és ki tudod zárni a boszorkány felmenőt? Vagy milyen alapon ítélnéd őt meg? Külső jegyek alapján? Mert pl. fekete hajú és kék szemű? Semmit nem tesz, egy csomó nő az, attól még nem hasonlítanak.

Szóval a tanácsom az, hogy igen, szakíts. Jobbat érdemel nálad.

2023. jan. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
67%

Ő lesz az, ő lesz az!


[link]


Véged!

2023. jan. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
40%
Homályos a kép, sok a smink ez alapján dughatónak tűnik, de élőbe lehet nem is hasonlít erre.
2023. jan. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!