Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szakítsak a barátnőmmel ha...

Szakítsak a barátnőmmel ha kiderült hogy minden valószínüség szerint boszorkány vagy legalábbis boszorkány vér folyik az ereiben.....?

Figyelt kérdés

Lehet ezt az ezo kategóriában kellene feltennem de szerintem ez inkább súlyos párkapcsolati probléma. Nagyon babonás Isten hívő családban nőttem fel, úgy neveltek hogy komojan hiszek az ilyesmiben a babonákban, boszorkányságban hogy a boszorkányok a Satannal cimboralnak és hasonló. Kerlek ezert ne íéljetek el mindenki abban hisz amiben akar.

Szóval a barátnőm akiről azt hittem a világ legártatlanabb lánya nemrégiben belefogott a családfaja felkutatásába amit azthiszem kb az 1500-600as évekig tudnak visszakövetni már egy csomó rokonát megtalálta ami eleinte jó mulatság volt csak kiderült hogy volt egy felmenője anyai ágon akit az 1700as években egy Boszorkányper Én végeztek ki. Az ük ük vagy szép vagy a f@szom sem tudja milyen anyja. És nem ez a legdurvább hanem hogy kutakodtunk és találtunk a "hölgyről" ábrázolást, leírást hogy nagyjából hogyan is nézhetett ki. Na most értem én hogy a felmenője, de x generáció van közöttük a barátnőm még a saját anyjára sem hasonlít úgy mint rá. Mintha a klónja lenne nyilván abban az időben még nem volt ilyen fotó ilyesmi csak kezdetleges dolgok ezért valószínűleg nem pontos az ábrázolás de ijesztő hogy ranezek egy 300 évvel ezelőtti 'rajzra' és a nomet látom rajta. Most szakitsak szerintetek? Nagyon szeretem de ennek a kapcsolatnak így nem látom jövőjét bár a szüleim már az elejétől fogva mondogatták hogy szerintük furcsa a lány



2023. jan. 30. 14:35
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

#20 A gőteszem, békaujj, kutyanyelv és egyéb alapanyagok valójában mind egy-egy növényt jelöltek, nem szó szerint kellett venni őket.


(Mustármag, hagymás boglárka, ebnyelvű fű, ebben a sorrendben)


Kérdező, akiket te gondolsz boszorkánynak, azok valójában egyszerű asszonyok voltak. Egyszerűen csak értettek a gyógynövényekhez, irigyelték őket, vagy egy részeg hülye szarvnak vélte a copfját, amikor felállt a Luca-székre. Ennyi.


Fogadni mernék, hogy legalább az egyik felmenődet is rágalmazták már boszorkánysággal.


A "tényleges" boszorkányok olyan vallást követnek, mint például a wicca. Vallás, tehát az egyén véleményétől és hitétől függ, nem örökletes dolog.

2023. febr. 1. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Imádom a hármas válaszát xd

Amúgy hallotad már azt a szót, hogy genetika? Idióta..

2023. febr. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
Na szakítottál? 💣
2023. febr. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!