Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hiszel a halál utáni életben?

Hiszel a halál utáni életben?

Figyelt kérdés

Elsősorban szeretnék bocsánatot kérni,ha rossz kategóriába írtam) de jövök egy irtó érdekes történettel,ami olyan 10-éves koromban történt.


Elmentünk, a nálam 8-évvel idősebb tesómmal horgászni, és a velem egyidős barátommal. Mivel nagyon meleg volt,egy kicsi vízben,elkezdtünk lubickolni én és a barátom,az unoka tesóm nagy vízben úszott. Mi is ki szerettük volna próbálni milyen nagy vízben úszni,ezért egyre jobban közeledtűnk a nagy víz irányába kézenfogva,aztán hirtelen csak le mentünk a víz alá. Rengeteg vizet nyeltem,de akkor még tudatomban voltam nagyjából egy percig,aztán minden elsötétült,utánna minden vissza játszódott bennem,(mindtha vissza mentem volna a múltba,) láttam magam felülről,hogy apám simogat csecsemő koromban,és azt is ahogyan egy kéz utánnam nyúl a vízbe, és taszít a part felé. Végül magamhoz tértem. Akkor még nem fogtam fel mi történt velem,de így hogy most 18-vagyok,igazán érdekesnek találom. Gondoltam megosztom veletek,hogy ti miként vélekedtek erről az egészről,(az ilyen túl világi témákról) köszönöm ha szántok erre a kérdésre egy pár percet,ugyan is tisztában szeretnék lenni,hogy igazából mi is történt velem. Legyen szép napotok/estétek.


18-F


2023. febr. 5. 18:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Attól még hogy a lélek halhatatlan, az embereknek ugyanolyan sokkoló élmény ha meghal egy szerettük. Pár év múlva remélem hogy már a tudomány is fog rá bizonyítékkal szolgálni a materialista emberek számára. Én nem lettem ettől boldogabb, pedig tudom hogy a lelkem örök.
2023. febr. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
92%

Azt tartom a legvalószínűbbnek, hogy a halálunk pillanatában egész egyszerűen megszűnünk létezni. Pont úgy, ahogyan nem léteztünk születésünk előtt sem. Tartok tőle, hogy olyan, hogy lélek, nem is létezik, illetve a tudattal egyenlő, amit agyi folyamatok produkálnak. Amint végbemegy a teljes sejthalál az agyban, megszűnünk létezni.


Hogyan létezhetnénk tovább, ha már semmiféle agyi aktivitást nem mutatunk?


Persze ne legyen igazam, hanem létezzünk örökké!

2023. febr. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
52%
12. Igen a testünk valóban meghal. De a lélek nem. A lélek elhagyja a testet, és lát mindent. A saját tetemét, a saját temetését, stb. Ha öngyilkos lesz valaki vagy erőszakos halált hal akkor a lélek megreked az asztrál síkban. Ilyenkor segítségre van szüksége, hogy valaki át vezesse a fénybe ahová tartozik. Tulajdonképpen istenek vagyunk. Ha úgy vesszük. Persze a Teremtő, az úgynevezett Öreg Isten. Most démonok uralják az emberek kb 90 százalékát. A Sátánnak az a célja, hogy az emberek ne ébredjenek. Ezért mindent megtesznek. A felébredt emberek veszélyesek a démonokra.. Azért hallunk minden nap a hírekben gyilkosságokat mert a démonok munkálkodnak. Ők vannak a háttérben. Én is a hatásuk alatt álltam több mint húsz évig. Pontosabban egy démont küldtek rám. Felerősítette bennem az öngyilkossági érzéseimet. De ez a démon már nincs rajtam. Engem az őrületbe kergetett majdnem ez a démon. Felhasználta anyámat és a bátyámat hogy gyűlöljenek engem. Húsz évig nyomatta rám ezeket a hatásokat mert én veszélyes vagyok rájuk nézve. Most már tudok róluk, és a módszereiket ismerem már. És nem tudták elérni a céljukat, mert nem lettem öngyilkos. Azzal hogy elhitette velem hogy a családom gyűlöl engem, ezzel időt nyertek. Több mint húsz évet. De nem a családom, hanem a démon gyűlölt engem, folyamatosan kínozta a lelkemet a családom által. Azért mert én harcos lélek vagyok. És ezáltal az ébredésemet is késleltették, ezáltal hogy megállás nélkül nyomatta rám, azaz a lelkemre a negatív energiákat. Ez csak némi ízelítő a démonokról. Ébredjetek tehát bátran, és higgyétek el hogy nagyon értékesek vagytok. Egyébként vannak olyan emberek akiknek olyan az alaptermészete hogy gonoszok. Egy ilyen emberre ráküldenek egy démont és a gonoszsága az embernek felerősödik, meg többszöröződik. Én különleges vagyok, nemrég lelepleztem egy nagyon erős démont, aki nagyon ravasz. Erre még senki nem volt képes rajtam kívül.
2023. febr. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!