Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hiszel a halál utáni életben?...

Hiszel a halál utáni életben? Éltél már át valamit ?

Figyelt kérdés
2021. febr. 7. 16:31
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
12%
Halál utáni ételben hiszek csak. Pl malac pecsenye, marhapörkölt, töltött csirke...
2021. febr. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
17%
És ezeket mind atéltem már többször is ebéd formájában.
2021. febr. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
62%

Nem hiszek benne. De nem zárom ki, hogy akár így is lehet.


Szerintem halálunk után megszűnünk létezni, testünk szépen elrothad és vége :)

2021. febr. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 dzsodzso2 válasza:
84%
Van benne valami, de én annyira nem hiszek benne és nem is éltem át ilyet. Ha már a halálról van szó, én úgy vagyok vele, hogy legyen bármi, de ne fájjon. Én nem félek tőle, mert csak az életemet befolyásolná, majd aggódni ráérek később is.
2021. febr. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
40%

Én 12 éves koromban leestem a lóról, nyakkal-vállal lefelé érkeztem a földre, eltűnt minden... Amikor magamhoz tértem később, az első gondolatom az volt, hogy meghaltam az előbb... Bár mint utólag kiderült, még nem jött el az időm.

Nem volt semmi, se kép, se hang, azóta tudom, hogy a halál az életnek teljesen az ellentéte, nincs semmi.

2021. febr. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
86%
Az újjászületésben hiszek.
2021. febr. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
21%
A halal utani eletet olyanok talaltak ki, akiknek nem sikeres az eletuk, igy bizakodnak benne, hogy halaluk utan lesz egy masodik lehetoseguk.
2021. febr. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán. De egyszer megjelent nekem egy közeli rokonom a halála éjszakáján. Felébredtem, megfordultam, az ablak előtt állt a sötét sziluettje és tudtam, hogy ő az. Akkor már eltűnt, keresték, de nem hittem benne, hogy meghalhat. Másnap találták meg a testét.

Amikor láttam a sziluettet, a kutyám nyújtózkodva köszöntötte. Én nem voltam teljesen ébren, különben sikítva rohantam volna ki a szobából. Arra gondoltam, hogy ez lehetetlen, visszafordultam a fal felé és aludtam tovább. Csak másnap reggel rázott ki a hideg a félelemtől. Aztán amikor telefonáltak, hogy megtalálták, már nem éreztem semmit.

2021. febr. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
97%
2x halálközeli állapotban voltam, így nálam ez több mit hit kérdése.
2021. febr. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
9/9...hogy érted hogy nállad ez hit kérdése..szóval akkor nem éltél át semmit?
2021. febr. 7. 19:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!