Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Aki csinált már saját maga...

Aki csinált már saját maga számára relaxáció szöveget és fel is vette (hangfelvétel), esetleg zenét is tett hozzá, írjon?! (Fel is töltötted valahova?)

Figyelt kérdés
Ha nem töltötted fel, nem baj, igazából az első mondat a kérdés, csak nem tudtam kérdő mondattal megfogalmazni.

2023. márc. 12. 10:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Én csak doom metal/trash metal/stoner/pszichedelikus rock számokat írtam, gondolom te nem azt érted relaxáció alatt.
2023. márc. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Milyen hangod van? Kellemes, megnyugtató, nő, férfi?
2023. márc. 12. 11:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Férfi vagyok, és a hangom kontextus függvénye. Ha akarom, akkor hörgök a mikrofonba mint az állat, ha pedig mást akarok, akkor tudok kellemes és megnyugtató (vagy depresszív) hangon is megszólalni.
2023. márc. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Van yt vagy más csatornád, ahol meghallgathatóak a műveid vagy legalább a hangod?
2023. márc. 12. 11:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem publikálok, a barátaim illetve a saját szórakozásom kedvéért csinálok ilyeneket. Ha nagyon kíváncsi vagy, akkor írj rám privátban.
2023. márc. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!