Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Furcsa érzet néha a homlokban,...

Furcsa érzet néha a homlokban, mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Néha nyomást vagy furcsa csikis érzést érzek a szemöldököm közti területtől kicsit feljebb, fektetett ovális alakban vagy pontban.

Olyan, mint ha valaki " nyulkálna " ott valamiben, vagy bele is nyulna esetleg.

Nagyon nehéz leírnom az érzetet és azt sem tudtam eldönteni valójában, hogy egészség vagy ezotéria kategóriába tartozik-e.

Tudom kevés az információ, de nagyon nehéz leírnom az érzetet, de érdekelne, hogy mi lehet ez.

Nem csinálok meditációkat vagy bármit, vagy nyitogattam valamilyen kapukat, szóval nem tudom mi lehet.

Harmadik szemnek Én nem feltétlenül gondolnám, de nem értek hozzá, viszont semmi olyan dolgot nem csináltam.

Vagy van ott olyan dolog, amiről nem tudok, esetleg egy ideg vagy bármi?

Néha szokott csak ilyen fura érzet lenni ott, nem mindig.

Jó lenne, ha valaki meg tudná mondani mi ez, esetleg egy ideg vagy izom vagy bármi.

Köszönöm is szépen előre a válaszokat.



2023. máj. 24. 19:38
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
52%

Nekem hasonló van, + ha becsukom a szemem és a fény felé nézek, akkor a homlokom olyan mintha érzékenyebb lenne.


Van esély rá, hogy a harmadik szem, ahogy arra is, hogy egészségügyi probléma.

2023. máj. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Ezt még így nem éreztem, vagy nem figyeltem nagyon rá, de lehet megpróbálom, hogy Nekem is érzékenyebb-e úgy.

Akkor szerintem ténylegesen hasonló a dolog, de legalább tudni, hogy " egy a bajunk ", ha Nekem is így reagál.

De már az is jó, hogy nem csak Nekem van így, azért komolyan megnyugtat XD

2023. máj. 24. 19:50
 3/23 anonim ***** válasza:
39%
Rendben, bár azért, mindenképp vizsgáltasd meg, lehet bármi komolyabb probléma is.
2023. máj. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
22%

"Van esély rá, hogy a harmadik szem"


Az esélye pontosan 0.

2023. máj. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is néha bizsereg..


Meg ha a hideg levegőt fujatom a kocsiba akkor is fura érzés ott a homlokomnak-régen nem volt!!


De ujabban a fülem is fura néha cseng vagy mindkettő de inkàbb csak a bal kis időt és nem ugy mintha egészségügyileg lenne bajom..


Sokminden volt velem az elmult időbe aztàn meg eltünnek ezek a jeleim és már hiànyoznak.. àlmok..rezgés..hallàs..


De olyan monoton az életem egy mokuskerék -kemény fizikai munka àskálodó kolléganők-nehéz pozitiv lenni bàr màr elég jól kizárom őket-hogy igy biztos nem fejlődök..a szivem is fura volt olyan jo olyan szàrnyaltam..néha még tompàn fura de nem az az erős érzés ..

2023. máj. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Neked 5-ös biztos, hogy komplexebb a dolog, mint Nekünk 3-assal.

Én nem zárom ki a harmadik szem létezését, azoknál, akik ezzel foglalkoznak, de Én nem nyultam semmi ilyenben, hogy na Nekem legyen nyitva, az biztos.

Jó lenne tudni csak, hogy mi ez komolyan.

2023. máj. 24. 20:11
 7/23 anonim ***** válasza:
82%

Ezek a jelenségek azt mutatják hogy feljut a harmadik szemhez az energia, de az még nincs megnyitva, a csatorna még nem átjárható.

Ilyenkor nyomás, áramlás, lehunyt szemmel lila villámlás, esetleg egy nagy szem érezhető/látható.

Kár miatta idegeskedni, de csak a "játék" kedvérét a nyitogatást sem javasolnám, ezért erre nem tennék javaslatot.

2023. máj. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
10%

"a nyitogatást sem javasolnám"


Miért, mi történne? A semmin kívül.

2023. máj. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
84%

Én 5ös sem foglalkoztam vele eddig..


Egyszer arra keltem hogy rezgek lenn majd a fejem bubjànàl ment ki -lehet vmi energia kundallini vagy csakràk tisztultak passz ..

De ami megelőzte hogy bizsergett a homlokom ..szédölöktem..fülem bedugult..amikor aludtam megràndultam mint aki leakana esni az àgyról..

Aztàn hallottam pàr szót..


Azt is mondjàk földelni kell..


Nem akarok nyitogatni harmadik szemet hogy szellemeket làssak szerintem megállna a szivem vagy sokkot kapnék..


De magàtol?-aki elinditotta nàlam az sumàkol vàlaszok nélkül hagy..jelek szàmok szinkronicitàs minden is tud..

2023. máj. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
74%
2023. máj. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!