Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az élményeket tényleg magukkal...

Az élményeket tényleg magukkal visszük a halálba vagyis megmarad vagy törlődik a halál beálltakor vagy kinek mi a hite?

Figyelt kérdés

2023. jún. 6. 21:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
37%
10 na te már nálam jobban is el vagy szállva 😂
2023. jún. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Csak mindig azt hirdetik gyűjtsünk minél több élményt,hogy ne bánjuk meg,hogy lemaradtunk dolgokról.Mondjuk élmény az többféle is lehet meg van akinek csak az adatott meg,hogy dolgozzon látástól vakulásig mondjuk ott is vannak élmények csak nem biztos,hogy az amire vágyott.Én kezdem úgy látni,hogy amit megbánhatunk vagy amire vágyunk csak az elme szüleménye és mikor azt érezzük,hogy lemaradtunk és mindennek vége valójában csak az elménkben látjuk így a dolgot amúgy meg semmi nem történik.

Mondjuk fura mikor az ember céltalan és csak lóg a levegőbe olyan dolgokon kezd agyalni,hogy lemarad ami amúgy régebben sosem érdekelte,pont így vagyok én is,és már most azon agyalok mi lesz ha lemaradok vagy elmúlik....

2023. jún. 7. 13:55
 13/17 anonim ***** válasza:
72%

Ennyi jó dolog van az életben: a halál

Amikor meghalsz se kép se hang, tökmindegy hogy milliárdos voltál, vagy gyári munkás aki tényleg csak arra született hogy szivjon. Mert sztem ennél nagyobb szívás az életben minthogy vmi brutálisan szar munkát kell csinálnod nevetséges fizetésért nincs…

De amikor vége, akkor ez már mindegy lesz.


Persze amíg élsz addig gyűlölni fogod az életet hogy az egyik milliárdokba született, te meg ide munkás családba, ez természetes emberi reakció

Sőt nekem ennyi már elég is az öngyilkossághoz egyébként.


De akinek meg nagyon jó élete van, az meg agyalhat egész nap azon, hogy egyszer neki is vége lesz

2023. jún. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

13/


Az okosok mindig azt mondják csak te tehetsz a sorsodról de szerintem ez nem igaz mert ha csak mi magunk tehetnénk mindenről akkor mindenki milliomos lenne és nem csinálna semmit ami meg irreális lenne.Igen van akinek megadatik,hogy kitörjön a szarból de közel sem mindenkinek,ami az egyiknek beválik a másiknak már nem biztos.Akiknek jó élete van valószínűleg nem agyal egész nap hanem élvezik az életet aztán majd a végén ráérnek ledöbbenni,hogy basszus meg fogok halni.Van egy ismerősöm ő pl azért dolgozik,hogy beutazza a világot mert azt mondja minél több élményt szeretne szerezni,hogy ha az út végére ér ne mondhassa,hogy el..szat az életét csak akkor szokott lenni a nagy pofára esés mikor nagy dolgokban gondolkodnak az emberek aztán életük végén a nagy dolgokhoz mérten bagatell dolgon bukik el az elméletük a bagatellt nem úgy értem,hogy az a kis dolog jelentéktelen sőt nagyon is lehet jelentős csak az ő elméletéhez képest bagatellnek tűnő dolog.

Egyébként tényleg a halál a legjobb dolog az életben,csak sokszor túl hosszú az odavezető út.Tudom azt mondják rövid az élet de szerintem meg néha túl hosszú.

Nekem erről a világról nem sok minden hiányozna leginkább max a természet.

2023. jún. 7. 16:49
 15/17 anonim ***** válasza:

Az okosok mindig azt mondják csak te tehetsz a sorsodról


Ez már ott kifújt hogyha mindenki maga tehetne a sorsáról, akkor valóban mindenki nagyon jól élne, viszont a világnak eleve úgy kellett alakulnia, hogy rengeteg ember a legalja munkát végezze, különben össze is omlana a társadalom


Nekem betegségem miatt brutális hangulatingadozásaim vannak, jelenleg ott tartok, hogy minek utazzak hogyha úgyis meghalok?

Ha nem utazok és mutogatom akkor is vége lesz, szóval akkor nem tökmindegy?


Számomra könnyű lesz majd elmenni, nem lesz párom, családom, mivel nagyrészben életképtelen vagyok, így sosem lesz pénzem.

Ettől függetlenül féltékeny típus vagyok és sosem voltam képes elviselni hogy mennyire igazságtalan az élet.


Egy egyszerű magyar munkás fel sem tudja fogni, el sem tudja képzelni hogy milyen az a luxus élet, ami azért elég sok mindekinek megadatik.

Sajnos és el tudom és sosem jövök rá hogy mi miért van így, ezért életem végéig marad a keserűség.

Bár elmenni nekem lesz könnyem a szar életből

2023. jún. 8. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

15/


Szerintem is sokan akik okosságokat mondják nincsenek tisztában mindennel csak azt hiszik.Ez olyan,hogy te tehetsz mindenről ha ez igaz lenne akkor egy utópisztikus világ lenne ami alapból lehetetlen pláne ha amúgy is megnézzük az emberek viselkedését.Szóval ha mind az xy milliárd ember jól élne pénzügyileg is és lelki ügyileg is az lehetetlen meg borítana sok mindent a világban nem itt tartanánk ahol most se tárgyakban se építészetben mert a legtöbb ember le sz...rna mindent mert minek ha amúgy is jól élne.

Mondjuk több pénzed lehetne de milliomos nem biztos,hogy lennél meg barátnőd is lehetne csak fejben eldöntöttél dolgokat úgy látom,sokszor sajnos én is így vagyok.

2023. jún. 9. 14:15
 17/17 A kérdező kommentje:

15/


Örök talány amúgy igen,hogy miért ilyen a földi élet.És ez sajnos nem olyan mint,hogy pl kórházba kerülsz van egy sor kellemetlenség várod,hogy elteljen egy hét aztán vége mehetsz haza meg már nem fáj aztán jön egy jobb rész hanem itt ha vége akkor nincs tovább ennyi volt.És nekem is az fáj,hogy jó ember vagyok szeretek segíteni kedves vagyok nem teszem azt mint sok gonosz ember és mégis egy nagy szarkupac az élet.Sajnos tisztában vagyok dolgokkal amik mennek a világban és azok is bántanak hiába mondják ne vegyek tudomást róluk csak éljem az életem,nem tudom mert ez rám és mindenkire kihatással van még ha szarok is rá.

Annak a legjobb aki tudatlan vagy önző mert őket semmi nem érdekel.

2023. jún. 9. 14:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!