Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van valami jelentése/jelentősé...

Van valami jelentése/jelentősége a tripla egyforma számoknak? Pl 555 444 stb

Figyelt kérdés

Kb. 5-6 éve kezdődött, hogy mindenhol ilyen számokba botlottam. Ha fölütöttem egy könyvet, ha fizettem a kasszánál, ha ránéztem az órára, ha megállítottam egy stoppert stb.

Aztán ez kb. 1-2 éve elmúlt és most pár hete megint újra kezdődött. Ha fölütök egy könyvet, biztos hogy ilyen oldalszámnál lesz, szintén a fizetés , ha leállítom a dvd-t, telefon stb.stb. Nem tudom mindet fölsorolni mert nem emlékszem rájuk de sok van naponta. Van jelentésük?


2010. okt. 13. 09:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Amerikában minden telefonszám 555-tel kezdődik. A filmek szerint legalábbis.
2010. okt. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

hihi. Hát ezzel nem sok mindent tudok kezdeni :)

De azért köszi, hogy írtál.

2010. okt. 13. 11:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak az agyad játszadozik. Egyszerűen erre van kiélezve, hogy észrevegye, még ha tudat alatt is. Lehet nincs belőlük több, csak jobban észreveszed.
2010. okt. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát ez is lehetséges. De azzal még mindig nem tudok mit kezdeni, hogy a könyveket pont ezeken az oldalakon csapom fel és a boltban is pont annyit vásárolok, hogy 5555 Ft-ot fizessek.
2010. okt. 14. 09:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!