Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez illegális lenne?

Ez illegális lenne?

Figyelt kérdés

Ha van egy testvérpár, és az egyikük elmegy a jövőbe, ahol a mesterségesen csinál magának egy gyereket akihez a saját génjeit meg hasonlóit használta, de közben kb mindene robot csak az agya nem, aztán a másik testvér is elmegy a jövőbe és összejön a gyerekkel az legális vagy nem?



(egy barátom kérdezi)



2023. aug. 8. 00:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
68%
#10 Szárnyas fejvadász és Szárnyas fejvadász 2049 c. filmekben van ez a történet, amit írtam, scifi filmek. Igazán a második rész szól a gyerek kérdéséről, de mind a kettő jó. Persze fikciós filmek, de a kérdés is az.
2023. aug. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
67%
Oké, ez semmit sem segített.
2023. aug. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
68%
A kérdésben szereplő robot anyaga nincs megjelölve, akár erre fejlesztett szerves anyag is lehetne, mert miért ne. A robot formája sincs megadva. Szóval egy R2D2-t is elképzelhetek emberi aggyal vagy egy Niander Wallace-t is. Nem vagyok tudós, szeretek filmeket nézni. És van olyan film, ahol volt közös gyereke embernek és robotnak. Ennyit állítok összesen, nem azt, hogy ez mindenképpen lehetséges.
2023. aug. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Közben megtaláltam az eredeti kérdést (amit régen kitöröltem)


Szóval a jövőbe utazott testvérnek természetes úton lett egy gyereke, akinek kivette a szerveit és beletette egy robotba, és abba szeretett bele a később utána utazó testvér

2023. aug. 13. 11:36
 15/15 anonim ***** válasza:

Persze, de ezen a ponton hogyan bizonyítod a testvérséget?


Felnyitod a robotot? Ugh...

2023. aug. 14. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!