Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért van ez a manifesztálásnál?

Miért van ez a manifesztálásnál?

Figyelt kérdés
Tehát manifesztálom pl. azt hogy legyenek barátaim. Persze másnap semmi se változik. Tudom hogy türelmesnek kell lenni, de a bajom azzal van, hogy a körülöttem lévő embereknek meg bejön, pont az amire én vágyok. Pl egy barátnőmnek tök sok barátja lett egyik napról a másikra miután manifesztáltam, nekem pedig semmi. Ez azt jelenti hogy jó úton haladok, és ne adjam fel?

2023. szept. 6. 13:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
25%
Amíg te ilyen módon akarsz barátokat szerezni, nem is lesz egy darab sem. Ha magadtól nem vagy képes barátokat szerezni, a manifesztáció sem fog működni :D
2023. szept. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Csak egy kis segítségként használom
2023. szept. 6. 14:48
 3/16 anonim ***** válasza:
25%
De nem fog segíteni, mert ilyen marhaság nem létezik. Ha te ezt nem fogod fel, örökre egyedül maradsz.
2023. szept. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Hidjétek el segít. Ha nem hiszel benne csak akkor nem fog sikerülni.
2023. szept. 6. 15:17
 5/16 anonim ***** válasza:
40%
Neked sem sikerül...
2023. szept. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Grimfox ***** válasza:
37%
Lehet hogy rossz oldalról közelíted meg. Megeshet, hogy a személyiségedben van valami, ami akadályozza, hogy barátokat szerezz. Zárkózott vagy, vagy túl passzív, vagy hasonló. Próbáld végiggondolni, mi lehet az, ami akadályozza, hogy barátaid legyenek, és azt próbáld meg pozitív irányba befolyásolni. Akár manifesztálással is. Utána a barátszerzéshez lehet hogy nem is kell semmi "trükk", mert már minden meglesz, hogy természetesen sikerüljön.
2023. szept. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
28%

Tehát manifesztálom pl. azt hogy legyenek barátaim. Persze másnap semmi se változik.


Mondjuk ha közben a szobadban vagy, akkor hogy változzon bármi? :D


Amúgy definiáld a barát fogalmát.

Nincs ilyen. Az emberek “barátokat” kizárólag onzosegbol tartanak hogy legyen kitől segítséget kérni, elmenni bulizni, kávézni stb….

Az összes ilyen kapcsolat felszínes, nincs mögötte érték.

Ha van pl testvéred, nem is kell barát


És ezt úgy mondom hogy sokáig én is vágytam társaságra mert nem volt, de nekem az tényleg azért kellett volna hogy legyen kivel menni valahova.

Vannak ilyen emberek.

Gyerekkorom óta mindig úgy alakult hogy egyedül voltam. 12 évig az iskolai szüneteket egyedül töltöttem.

Pedig egy ideig voltak az osztályból “barátaim” de pont ők kezdtek aztán bántalmazni. Azóta már tudom hogy azért mert áldozat szerepbe születtem.

Felnőttként nem volt kit felhívni hogy jöjjön el velem a Margit szigetre. Ez is sors függő.

Én azt hogy egy embernek szerveznek bulit a szulinapjara tátott szájjal nézem hogy ez hogy lehet.


De mivel pl szulomet is úgy átverte “barát” pénzzel is hogy nem is bízom meg senkiben.

Ahogy mondtam ez sors függő hogy vannak e “barátaid”

2023. szept. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
9%

Illetve még azt hozzátenném hogy tőlem is megkérdezte a pszicho doki hogy miért nincs egy barátom sem. Sőt az anyám is megkérdezte. És nem tudtam rá a választ.

Ha nagyon elgondolkodom részben van rá magyarázat, de konkrét indokot nem tudnék mondani.

Ezért is hiszen hogy ez sors függő

2023. szept. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
14%
Szia! Én jártas vagyok ebben a témában. Írj privátban, szívesen segítek!
2023. szept. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
A kitett kérdésemre szeretnék választ kapni, amit eddig még nem kaptam meg. Kérlek ne térjetek el a témától.
2023. szept. 6. 16:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!