Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » SOS! Megátkoztak? Mit lehet...

SOS! Megátkoztak? Mit lehet ez ellen tenni?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősünkkel voltunk kirándulni. Nem vagyunk gazdagok,csak jól bánunk a pénzzel. Elmentünk vásárolni,kaptam szép cuccokat,és teljesen elirigyelte tőlem.. Amikor hazaértünk, megnézte a bőröndömben lévő összes ruhámat és azokat is :/ És mentünk volna balcsira, de ő nem, és azt is elirigyelte. Képzeljétek,másnap lerobbant az autónk és nem mehettünk.. Basszus kezdek félni, mert ugye a ruháimat,meg a pénzünket, sőt még tesóim szépségét is irigyli. Mit tegyek? Tényleg megvert a szemével. :( Léteznek ilyen feloldások ezek ellen?
2011. jún. 13. 18:38
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem ez a butaság.menjetek le busszal a Balcsira.aki meg irigyli a ruhádat, annak meg mond meg, hogy ez nem okés, hagyja abba
2011. jún. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
...
2011. jún. 13. 19:16
 3/9 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok, az ebben a kategóriában lévő kérdések mekkora százaléka kamu. Ez például tuti annak tűnik.
2011. jún. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
elsőnek igaza van.én nem hiszek az ilyenekben, de ha hinnék is azt mondanám, hogy ez hülyeség.nem hinném, hogy létezik bármi is, ami leszedné rólad az "átkot", talán ha megkéred a szellemeket , hogy menjenek el.de szerintem nem átkoztak el.
2011. jún. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
vagy kamu, vagy véletlen egybeesés, amibe belemagyaráznak mindenfélét.
2011. jún. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha kamu, akkor tölthetnéd hasznosabban is az időt, de ennél jobb sztorit is kitalálhatnál. Ha nem kamu,akkor: te komolyan azt hiszed, hogy mert lerobbant az autó, már akkor rögtön a másik csinálta? Ez hülyeség. Ja és "Tényleg megvert a szemével." :DDDD Ez a legjobb benne.
2011. jún. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy feltétlenül átok lenne. De ha az az ismerősöd ennyire irigy rád, akkor én a helyedben beszélnék vele.


És azt is jó lenne tudni, hogy ő hisz-e a mágiában. Mert ha igen, lehetséges az átok. Vagy az is, hogy te okoztad magadnak a balszerencsét, mivel te hiszel, és bebeszélted magadnak.


S. W.

2011. jún. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 a_maestro_főnök ***** válasza:
Hát ez érdekes. Irigykutya . Ennyi. Engem többször is "megátkoztak" egy cigányasszony amikor 11-12 éves voltam . Nagyon csúnya dolgokat mondott meg kívánt.. én nagyon érzékeny vagyok arra amit rám / rólam mondanak, és hát elkezdtem sírni a nyílt utcán egész hazáig, otthon mondtam anyának hogy mi történt, ő azt mondta hogy az átok visszafelé sül el. amikor fél évvel később az a cigányasszony agyvérzést kapott és lebénult akkor még sajnáltam is, eszembe jutott amit anya mondott .... Az iskolában is elátkoztak , nagyon szokott bántani, ők már sehol nincsenek, néha hallok róluk hogy milyen baleset érte őket meg egyéb .olyankor sajnálom őket. Szóval a lényeg :akárhányszor el akartak átkozni, saját magukat átkozták !?! .érdekes. :)
2011. jún. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Dollars ***** válasza:
43%
Én csak annyit fűznék hozzá,hogy hallottam olyan "szemmel verésről",hogy a hölgy mikor rájött, árt azzal az embereknek,hogy csak szimplán a szemükbe néz,de nem tudja a szemmel verést leállítani.Ezért szegény csak úgy tud beszélgetni az emberekkel,hogy megkéri őket,hogy ne nézzen a szemükbe.Ezt egy ** mestertől hallottam,úgyhogy valóban van ilyen.Ha minden egyes nap történik valami,ami balszerencse ,akkor kell felkeresni mondjuk egy Pránást.Ha kell cím,akkor megírom.Budapesti!

** A védjegy jogtulajdonosa nem járult hozzá a szó használatához.
2011. szept. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!