Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Életképtelenségen hogy lehet...

Életképtelenségen hogy lehet javitani?

Figyelt kérdés
2023. okt. 11. 07:39
 1/6 A kérdező kommentje:
Bele vagyok fáradva, a munkába meg az egész életbe, nem érdekel semmi, motiválatlan vagyok, embereket is megutáltam, az egész életet megutáltam, mi a fenét csináljak hogy kapjak valami k,vára kib,szott nagy pofont vagy valami szart, hogy 180 fokos fordultatot vegyen az életem és azt csinálhassam amit akarok és meg is tudjak belőle élni és ne érezzem magam egy kib,szott rabszolgának ebbe a k,rva világba???
2023. okt. 11. 07:40
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, de nem ezoterikus módon.
2023. okt. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Martin?
2023. okt. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%

Valahogy én is így vagyok. Már a hétvége sem érdekel, mert úgyis melózni kell hétfőn ismét. Aztán amikor nézem a híreket, még ennek az életnek is örülök, mert hazamegyek a családomhoz, az otthonomba. Ilyenkor kicsit magamhoz térek, hogy még ez is jobb, sokkal jobb, mint másnak.

Eleinte ittam, aztán vásárolgattam, most az elutazások az új függőség, menni kell.

2023. okt. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem depresszió?

Csak nem a súlyos eset…

2023. okt. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
61%

A 4.írta meg a frankót,de mindenkinek,aki utál ebben a kis országban élni,azt javasolnám,h nézze meg a híreket,és adjunk hálát a szerencsénknek,h egy békés országban élhetünk,de még azt is hozzá tenném-bármennyire nem leszek ezzel népszerű-,h bár a Fidesz sok lépésével nem értek egyet,Orbán nem véletlenül haverkodik a világ ellenségével,putyinnal,sajnos rá van kényszerülve v putyin bácsi egyszercsak úgy dönt,h kis hazánk is jól mutatna a portfóliójában!

Az eredeti kérdésre visszatérve:ha az ember egészséges,van munkája,szerintem nincs miért szomorkodnia,de még hozzá tenném,h szerezz be 1-2 menhelyi állatot,és örökre megváltoztik az életed pozitív értelemben-4bújós cica gazdijaként tudom,miről beszélek!-,de engem egy jó party,egy érdekes kiállítás v egy izgi sorozat is maximálisan fel tud dobni,úgyh hajrá,én drukkolok neked,h jobban érezd magad a bőrödben!

2023. okt. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!