Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez mi lehet, asztrál utazás...

Ez mi lehet, asztrál utazás kezdete talán?

Figyelt kérdés

Tudok az asztrál utazásrol, és egy ideje próbálgatom is, mikor tudatosan akarom csinálni akkor soha nem sikerűl de ha csak le fekszem pihenni és csukva van a szemem akkor szokott olyan érzésem lenni mintha a sötétben csukott szemmel messzebb is ellátnék, mintha egyhatalmas fekete helyen lennék, olyan mintha messze lenne minden, és egy idő után képek villannak be, és nem érzem a testem, ez jelentheti azt hogy majdnem sikerűlt az asztrál utazás? Vagy ez valami más?


Akik nem hisznek az ilyenbe, vagy hüslyeségnek tartják, azoknak nem kérem a véleményüket.


Akik ezzel kapcsolatban írnak azoknak köszönöm, és kiváncsi lennék mindenre amit ti tapasztaltatok, és tippeket is szívesen elfogadok.


2023. okt. 25. 13:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Amennyiben asztrál utazás === elképesztő szellemi deficit, akkor igen. Bár nem a kezdete, már elég mélyen benne vagy.
2023. okt. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pontosabban amit érzek ilyenkor szórol szóra, hátha kicsit többet mondok. Mikor olyan érzésem van hogy minden messzebb van csukott szemmel (mintha látnék, de csak sötétség van) akkor utána olyan mintha nagyon minimalisan el kezdene küktetni a testem, utána van egy olyan érzésem mintha lebegnék, és utana kezdem nem érezni a testem, és közben el kezd egy fura érzés lenni az orrom, szemem és a homlokom környékén, és csak néha látok képeket, nem mindig, és ha el képzelem hogy el megyek pl egy barátomhoz akkor el kezd erősödni az az érzés hogy nem érzem a testem, remeg a szemhélyam és az az érzés a fejemnél, viszont ennél tovább nem jutottam soha, egy idő után fel kelek, ezért el fogadnék pár tippet hogy mit kéne csinálnom, mit csinálok rosszúl stb, általában hanyat fekszem amugy.
2023. okt. 25. 14:35
 3/5 anonim ***** válasza:

Az ember -az emberi test- több rétegű, több dimenzióban van egyszerre jelen.

Itt nem a fizikai tér 3 dimenzióját értem -ezt ilyen értelemben egynek számolom- hanem a teremtés egymásra épülő rétegeit.

Ezt hívják különböző utak különböző neveken, amiket ők tapasztaltak gyakorlás során és elnevezték őket -másokkal nem egyeztetve ( :) ), évezredek során. Asztrál, Éter, Mentál, Indigó, Ibolya, Buddha, devachan, stb különböző "elérhető" szintek/denzitások/dimenziók elnevezései.


Amikor -ez minden egyénnél más különböző okokból- meditálsz (ez alatt most "mindent" értek) akkor a tudatosságod magasabb szintű testekbe-rétegekbe húzodhat vissza, és azok ingerei-érzetei szűrődnek be a tudatodba.

Ilyenkor a fizikai test érzete lassan megszűnik, paralízis léphet fel, nincs jelentősége.

2023. okt. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Weirby ***** válasza:
Szia! Amit leírtál, az nagyon hasonlít az asztrálprojekció előtti állapotra. Amikor a testet nem érzed és képeket látsz, az valószínűleg az asztrális síkra történő átmenet. A fejednél érzett furcsa érzés a harmadik szem aktiválódása lehet. Ha tovább szeretnél menni ebben az állapotban, próbáld meg elengedni a félelmeidet és hagyd, hogy az univerzum vezessen.
2023. okt. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a homlokom kozepe kezd bizseregni
2023. okt. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!