Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek ez egy véletlen...

Szerintetek ez egy véletlen egybeesés, vagy valami spirituális jel lehetett?

Figyelt kérdés

Tegnap egy nagyon fura dolog történt velem. Nem vagyok teljesen elzárkózva az ilyen spirituális témáktól,fanatikusan se hiszek mindenben, de ez nagyon elgondolkodatott, mert ekkora véletlen nem hiszem hogy létezhet :D

Tegnap bevásárláskor megéreztem egy random palin a volt nagy szerelmem parfümét, illatát, nagyon erős illatról van szó és amerre ment ott 1-2 percig érződött. És hát furán hangozhat , de mentem az illat után, mert rég nem éreztem és hàt szép emlékeket ébresztett fel bennem, es tudtam hogy egyhamar nem is fogom érezni, ezért mentem arra amerre ez az ember, szívtam magamba az illatot. Aztán random beraktam a kosárba egy Topjoyt, otthon kinyitottam, és a kupakjában az állt, hogy “Emlékszel az illatára?” o.O


Nagyon meghökkentem amikor elolvastam, lehet hogy véletlen egybeesés, de azért elgondolkodtató hogy ilyen véletlenek vannak…. :D Mintha valahogy lefigyelt volna a Topjoy.. mint valami glitch a matrixba



nov. 26. 15:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%

Én vagyok a TOPJOY...


Miért nem veszed meg azt a parfümöt?

nov. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Szinkronicitásnak hívják az ilyesmit, a híres pszichiáter/pszichológus, Carl Gustav Jung foglalkozott vele először, de valóban inkább az ezotéria témakörébe illik.
nov. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
37%
Ez nem szinkronicitás. Kamu. Termékreklám.
nov. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Szervizmérnök úr ***** válasza:
15%

Nincs spirituális jel, tehát ez eleve kizárható.

De az életben nagyon sok olyan véletlen előfordul, amire nagyon kis esély volt elvileg, azután bosszankodunk, hogy "bezzeg a lottó ötös nem jön össze".

Mert az emberek szeretnek negatívak lenni, azt már kevésbé jegyzik meg, hogy milyen sok esetben szerencséjük volt, más esetben balszerencse üldözi, de alaposabban mérlegelve kiderül, hogy ezek nagyjából kiegyenlítik egymást.

Csak az emberek szeretnek gyakran kitalációiókat is belemagyarázni, jelenségekbe.

nov. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem csak itt az ideje, hogy beszerezz egy macskát.
nov. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Velem volt hogy egy nap 5 ilyen dolog történt

És ha bárkinek azt mondom hogy ennyi jel már nem lehet véletlen akkor lehurrognak…

Szerintem sem véletlen az ilyen csak nehéz elképzelni hogy szervezeti meg az élet

nov. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Szervizmérnök úr ***** válasza:
67%

Vannak ilyen alapszabályok:

- Valamit leejtesz, mindig az ágy alá, szekrény alá "menekül", mintha egér lenne vagy macska, vagy bármi értelem lakozna benne. Garázsban az autó alá gurul, ez kötelező (a tárgyak bosszúja).

- Kerékpárral a szél mindig szembe fúj. Amikor már hazafelé haladsz, a szél iránya is megfordul, hogy téged direkt szívasson (fújjon).

Ez persze elég negatív hozzáállás az élethez, többit már említettem (4).

nov. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Univerzum játéka ha rácsodálkozol tovább játszik veled és sok hasonló dolgot fogsz megtapasztalni.
nov. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A szimuláció ura szórakozik veled.
nov. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

9 Szerintem is

Velem is

nov. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!