Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Létezik ilyen ?

Létezik ilyen ?

Figyelt kérdés

Amióta beköltöztünk a házunkba amit vettünk(három évvel ezelőtt)azóta folyamatosan szerencsétlenség ér minket.

Amikor belépek az ajtón akkor mintha ramszallna valami sötét árnyék.alig tudok itthon nevetni,örülni valaminek is.mindenben a rosszat látom(soha nem voltam ilyen.en egy pozitív embernek mondanám magam)

Három év alatt egyetlen jó dolog történt velünk,az hogy megszületett a kisfiunk(O is egy vetélés után)

Amikor vettük a házat azt mondta a néninek a fia(a tulajdonos)hogy az anyja azt mondta amikor még élt,hogy soha ne adják el senkinek mert ő dolgozott érte a férjével,ketten építették fel

Én már arra gondoltam,hogy a néni csinálja ezt a tulvilagrol,vagy itt ragadt és miatta történik velünk a csupa rossz dolog.

Lehetséges,hogy valami rossz szellem vagy akármi van itt?

Eddig nem hittem ebben,de ma reggel tele lett az a bizonyos pohár...

Ne nevessetek ki kérlek.


dec. 2. 09:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Vannak negatív töltetű helyek, esetleg a korábbi lakói nagyon negatív emberek voltak, és ez ideiglenesen itt maradt.

Esetleg jó ötlet lehet pappal -ha egy kedves hiteles ember a helyi pap- felszenteltetni a házat, amolyan biztonság kedvéért.


Én mondjuk azt csinálnám, hogy naponta egyszer kényelemesen leülnék, lehunynám a szemem, ellazulnék, elképzelném a szeretteiemet, erre a szeretet-érzésre koncentrálnék, elképzelném ezt a szívemben, egy fénygömbként megpróbálnám látni-érezni ezt a szeretetet, és kiemelném ezt a gömböt, felnagyítanám, látnám amint akkora lesz, hogy magába foglalja az egész házat -vagy lakást, és áthatja az egészet. Kicsit átéreznem hogy az egész ház, -és én is- fürdünk ebben a meleg, barátságos szeretetben, és hagynám hogy ez a gömb a házon maradjon, és ennyi.

Ezt rendszeresen ismételve feltöltöd a helyet, kicseréled a negatív energiákat.

- itt mondjuk arra érdemes figyelni, hogy benned se legyen semmi harag, önzés, negatív közben, meg kell próbálni csak a tiszta szeretet érzésre fokuszálni, minden "egyéb hozzáadása" nélkül.


Lehet egyéb "trükköket" is bevetni, de az már más szint.


Esetleg még virágokat kitehetsz asztalra, stb, az is egy kicsit emeli a hely hangulatát.

dec. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szomszédunk 2 éve elkezdett építeni egy garázst az udvaruk hátsó részébe, amikor a szerelő aknát ásták csontokra bukkantak, miután szóltak a rendőrségnek az ügyből az lett hogy hadisír kutatók jöttek ki, két szovjet katona volt, valószínűleg kivégezték őket érdekes módon orosz lőszerrel ennyit állapítottak meg, szóval a sajátjaik ölték meg őket.

Azt mondta egyszer a szomszéd hogy mindig rossz érzés volt hátra menni az udvarra, olyan fenyegető érzést érzett mindig, mintha figyelnék, a kutya is kerülte a helyet, nem tulajdonított neki amúgy jelentőséget. Sötétedés után már abszolút nem ment arra senki. A házat úgy örökölték telkestül. Érdekes..

dec. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

2 ez durva.

Tavasszal mi is banyaszni fogjuk az udvar egy részét,remélem nálunk nem lesz ilyen felfedezés...túl sok jut a "jóból"nem kell még ez is

dec. 2. 11:38
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszi 4 nagyon hasznos volt a válaszod

Valami nem tetszik el lehet hagyni a kérdésemet

dec. 2. 13:03
 5/12 anonim ***** válasza:
21%

Hasznos volt a válaszom, ugyanis van az oldalon egy notórius troll, aki könnyen felismerhető az írásképe alapján.


Ha Te vagy az, érdemes lenne odafigyelni, hogy ne legyél olyan könnyen felismerhető.

Ha nem Te vagy az, akkor neked is jobb, ha nem kevernek össze vele.


Egyébként az egész szellemesdi egy belemagyarázás, amiből érdemes kikeveredni akár szakember segítségével is.

dec. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

1. füstölő első körben, több öröm a házban, kedvenc zene berakása, táncolj, érezd jól magad, bármit csinálja amitől jobban érzed magad.

2. ha igy sem változik semmi, akkor nézz szét a neten háztisztitás ügyében, ideje egy szakembert megbizni aki elküldi a szellemet a rendeltetési helyére. ennyi

dec. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

5 én először írtam ide kérdést,szóval valakivel keversz .

Amúgy köszi,nem vagyok pszichopata.

Kérlek ha nincs tapasztalatom ilyesmivel ne is írjál.

dec. 2. 14:55
 8/12 Szervizmérnök úr ***** válasza:
21%

"Létezik ilyen ?"

Nem létezik ilyen.

Korábban nem voltak furcsa problémáid?

dec. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%
Nekem egy ismerős mondta régen, hogy házvételnél figyelni kell arra mikor mész a házat nézni, hogy van e benne rossz érzésed, vagy nyomasztónak találod. Ha igen, akkor lehetőleg nézni kell másikat. Úgyhogy igen, van hogy az ember nyomasztónak érzi a házat. Túlvilági nénikben nem hiszek, de mivel rosszul érzed magad a házban nemcsoda hogy rányomja a béjeget mindenre.
dec. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

8 nem,nem voltak

Azóta csak amióta itt lakunk .sok albérletben éltem már,de egy sem volt ilyen mint ez a ház.

dec. 2. 17:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!