Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mintha itt feküdt volna...

Mintha itt feküdt volna mellettem és éreztem?

Figyelt kérdés

Tegnap este le feküdtem aludni ,halkan ment a tv ...

Ez már nem az első alkalom de mintha mellettem feküdt volna és éreztem volna a bőrét az exemnek .

Volt ,hogy egy férfi illatot éreztem de csak pár másodpercre.

Nagyon jó érzés volt egyébként.

Nem sokra rá írt egyébként.

Ez fel éve történt az illat pont ősszel. N30


dec. 6. 09:59
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Igen
dec. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi történt veletek? Esetleg ő hagyott el, és te nem akartál volna vele szakítani? Úgy tűnik az írásodból, hogy most is hiányzik neked. Ez érdekes jelenség, lehet, hogy azért tűnt úgy, mintha most is veled lenne, mert erősen gondolsz rá. Valószínűleg akkor most is hiányzik neked ezek szerint.
dec. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

2 ahogy ezek meg tortentek par napra ra jelentkezett .

Ezt mivel lehet megmagyarazni vagy mero veletlen ?

dec. 11. 15:40
 4/5 anonim ***** válasza:
A 2-es vagyok, igen, olvastam fent is a kérdésed alatt, hogy írt. Miket írt, megkérdezte hogy hogy vagy? Hát, ez akkora véletlen, hogy lehet, ez már sorsszerűen történt, és nem véletlen. Lehet, hogy esetleg van még valamilyen dolgotok egymással, és találkoznotok kell valamikor. De nyilván csak tippelni tudok.
dec. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Miket irt ?

Hu mar annyira nem emlekszem ,inkabb csak ilyen felszines dolgokrol volt szo ,ki hogy van miujsag mostansag ...

Ha veletlenek nijcsenek akkor valami 9ka lehetett ...

dec. 12. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!