Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Spirituális gyógyítók milyen...

Spirituális gyógyítók milyen gyógymódokk vannak amik azonnali fizikai gyógyulást indítanak el?de nem a sötét oldalhoz kapcsolódik?

Figyelt kérdés

Ismerem az agy kontrollt és a reikit, de ezekkel az a tapasztalatom hogy nem rövid időnn belül hattnak.

A kérésem hogy szkettikusok ide ne írjanak, csak azok írjanak akik tudnak a kérésemre válaszolni.

Csak normális válaszokat várok.



jan. 28. 22:49
 1/9 Grimfox ***** válasza:
54%

Rövid időn belül semmi sem hat. Mindennek idő kell, mert a szervezet működése időhöz kötött. Ha minden tökéletes a gyógyulás számára, még akkor sem rövid idő alatt zajlik a gyógyulás, csak rövidebb idő alatt. A tiszta módszerek nem terhelik túl a testet, és nem kényszerítik olyasmire, amire amúgy nem alkalmas.

Ha minden lehetséges módot felhasználsz, hogy tökéletes állapotot biztosíts a gyógyuláshoz, akkor lesz a leggyorsabb. Erre egyelen, önálló módszer sem képes. Talán a teljeskörű kínai orvoslás kísérli meg a leghatékonyabban.

jan. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
Menj (igazi, nyugati) orvoshoz
jan. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Lucifer-666 ***** válasza:
31%
Úszás, szauna, zöldségek, fekete tea, alga stb...
jan. 29. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%
Volt egy fószer a tv-ben, az például csinált táv gerincműtétet. Gondolom ott azonnali volt a gyógyulás. Keresd meg, lehet vállalja a te bajodat is. Elég ügyes, úgy láttam. Tekerte, húzta, rángatta a gerincet távban, de semmi kárt nem okozott vele.
jan. 29. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%

#4 Ő már meghalt. :(


Kérdező, egyébként tényleg, miért nem jó neked a rendes orvos? Attól függően, hogy mi a bajod, lehet hogy tudsz kapni olyan orvosságot, kezelést, ami azonnal segít. Én egyszer például napokig szenvedtem iszonyú derékfájástól, vártam, hogy elmúljon magától, próbáltam kimasszíroztatni, semmi nem használt. Amikor végre elmentem vele orvoshoz, kiderült, hogy nem az izmokkal van gond, hanem vesemedence gyulladásom van. Azonnal kaptam egy injekciót, amitől 30 mp alatt elmúlt a napok óta tartó iszonyú fájdalom, hála az erős fájdalomcsillapítónak, az antibiotikumnak köszönhetően pedig azonnal elindult a gyógyulás. Megváltás volt! Ebbe egyébként kezeletlenül bele is halhattam volna. Ki hinné ezt egy derékfájásról, igaz?


Az elszaporodott kórokozókat amik a gyulladást okozták, semmilyen agykontroll vagy reiki nem pusztította volna el a szervezetemben. Szóval szerintem ezért nem érdemes ilyenekkel bohóckodni. Főleg ha létezik rendes, hatékony gyógyítása a betegségnek. Egy gyógyíthatatlan, halálos betegségnél még megértem, hogy az ember utolsó szalmaszálként ilyenekbe kapaszkodik, de olyannál, amire létezik gyógymód, orvosság ami ráadásul könnyen el is érhető, miért?

jan. 29. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Tudatos almodas mindent meggyogyit
jan. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
#5 hát ezt szomorúan hallom. Nagy veszteség az egészségügy számára! :(
jan. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Csak az állatok gyógyítanak így már.
febr. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Élsz még kérdező? Mi lett végül? Elmentél orvoshoz? Vagy használt a voodoo?
febr. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!