Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mennyire vagytok babonásak? A...

Mennyire vagytok babonásak? Aki 6.-án született az valóban szerencsétlen az életben?

Figyelt kérdés
Mert ugye a 6-os a gonosz száma, úgy tudom.

febr. 5. 16:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nincsenek gonosz számok. A számok emberi elnevezések, "találmányok".

HA öten vannak akkor még jók, de ha jön még valaki, akkor már rosszak?

A babona alacsony szintű falusi miszticizmus, csak akkor köpj hátra a vállad felett, ha tudod hogy Orbán van mögötted.

febr. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Metionin ***** válasza:
Semennyire de a 6-áról nem is hallottam semmit.
febr. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én 24-én születtem és elég szerencsétlen vagyok.
febr. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Én ismerek egy pasit aki 6-án született, kedves felesége van 2 gyereke lakás nyaraló, vidám is.

De ez nem is inkább babona hanem számmisztika, ami szerintem nagyon erőltetett dolog. Olyan mint mikor valaki semmit nem ért abból amit csinál, de valaki mondta akinek szintén valaki mondta hogy így kell, így tovább, és itt kb 1000 valakit kell elképzelni sorozatban. Olyan mint a sok kínai katyvasz, addig csűrték csavarták amiket anno a hegyen kitaláltak a szerzetesek, hogy csak egy nagy szeméttelep maradt belőle.

febr. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!