Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Meddig marad ez a szituáció?

Meddig marad ez a szituáció?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagyapám nagyon közel állt hozzám, és egy hete halt meg, hajnalban.


Azon az éjjelen furcsa, régi monitorokkal álmodtam amin ment a hangyafoci egy pincében, ahova lementem egy lifttel. Olyan 4-5 óra körül felriadtam, majd nehezen, de visszaaludtam. Anyukám aznap délben közölte, hogy nagyapám hajnalban meghalt.


Nagyon furcsa, néha érzem, hogy itt van. Hirtelen a semmiből jön ez az érzés, olyankor, amikor nem gondolok rá, vagy teljesen másra koncentrálok. Annyira véletlenszerű.


Ma beszéltem anyukámmal a kocsiban, és mesélte, hogy mennyivel hidegebb lett az elmúlt hétben a házban. A fűtés hiába van 23 fokra tekerve, egyszerűen hideg van. Belegondoltam, hogy az elmúlt egy hétben egyetlen alkalommal sem kapcsoltam be a ventillátorom. Eddig mindig azzal aludtam (tetőtér, általában meg lehet sülni), viszont mostanában fel vagyok öltözve annak ellenére, hogy eddig mindig melegem volt.


Ma, amikor éppen festettem (egy képet ami hozzá kapcsolódik, de ez csak mellékes), a semmiből bekapcsolt a gépem, majd 20 perc múlva leállt. Nem alvóba, egyszerűen leállt. Az internettel nem volt baj évekig, de mostanában szörnyen lassú.


Annyira erős ez az érzés, hogy itt van, hogy mintha látnám, hol áll. Egyik nap olyan volt mintha a szemeibe néztem volna.


Most viszont nem tudok tőle aludni. Tudom, hogy nem akar rosszat, de nagyon erős valamiért, és nem hagy nyugodni.


Mennyi idő, amíg végleg eltávozik? Esetleg kellene-e egy hozzáértő segítsége? Sajnos úgy érzem, csak rosszabbodik a helyzet, és nagyon megvisel.


Köszönöm ha időt szántál rám <3



febr. 18. 00:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Amikor álmodsz, sokszor fura dolgok történnek veled álmodban, és mégse jössz rá hogy csak álom.

A halál után nem egyformán tudatosul a lelkekben hogy mi történt, némelyek azonnal, mások csak kicsit később eszmélnek rá, és engednek az "iránymutatásnak", egyfajta húzásnak, ami a megfelelő helyre vezeti a kiszabadult lelket.

Lehet nagypapa még pár napig, egy-két hétig nem eszmél rá erre -de ez csak a véleményem- és addig egyre gyengülő finom fizikai jelenlétben még itt lesz.

Érdemes elbúcsúzni tőle, és jó utat kívánni neki, fényt és szeretet küldeni gondolatban.

Részvétem!

febr. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
max 49 nap
febr. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az emirnek 5 haborut kellett volna megcsinalni csak fel a kinaiaktol ,pedig mar elindult a sarga veszedelem. Csak sajat magat felti ,pedig kapott vedelmi tamogatast ,amig gyoz addig eletbe marad. Csak csabito neki a magasszintu orban darbjai altal tamogatott hatalom.
febr. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az *értelmes* válaszokat<3
febr. 21. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!