Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Nagyon erősen halált kívántam...

Nagyon erősen halált kívántam magamnak kétszer is. Az utóbbi időben úgy vettem észre több kívánságom is valóra vált (több pénz, tudatosság, a múltam jobban megértése). Aggódok. Tényleg erősen kívántam, a szituáció lent. Hogy tudnám "kitörölni"?

Figyelt kérdés

Bulimiás vagyok 2012 nyara óta.


Az utóbbi időben több dolog is bejött, amire gondoltam (munkában való sikeresség, alkalmi melóm van, több pénz pl.) Vagy megérzések, intuiciok.


A bulimia ugye önhanytatással jár, túlevés -> onhanytatas.

(Ha vki nem ismerné a betegséget)


Nagyon sokszor utalom is magam emiatt, hogy tul szeretem a kajat (az utobbi idoben az alkoholt is sajnos) es tul sok idomet veszi el a kaja az eletembol...


Sokszor bantom magam (pl. Vakarom a testreszeim, a szemem, a csontjaim ) gobdolom "tudat alatt" hogy figyelmeztessem magam, hogy "hé, vigyázz már az alakodra" meg a bőrömet vakarom sokszor.


Annyira, hogy kisebesedik nehany helyen.


Multkor edzés kozben a homlokom vakartam el, de olyan erosen hogy heges lett kicsit. (Korommel belevajtam)


Két utóbbi purgálásomnál nagyon erősen kívántam a halálom, mert olyan volt, mintha a 'lelkem' vagy nem is tudom hogy irjam le, olyan mintha a bensőm nem akarta volna segíteni a testemet kihanyni (pl. A gyomorizmokat ossze kell huzni onhanytatasnal meg ilyenek, na ez nem ment)


Es annyira merges voltam magamra, duhos meg hogy folyton vakarozom meg minden hogy a sajat halalomat kivantam.


Tudom ez kulso szemlelonek (vagyis atlag, normal embereknek) sok(k) vagyis hogy valaki azert kivanjon maganak halalt, mert nem segiti a teste kihanyni...


Nekem onmagamtol fajt... ketszer is megtortent. Es becsuktam a szemem es nagyon erosen (miutan kb 45 perc utan se segitettem nagyon hanytatni magam) halalt kívántam...


Becsuktam a szemem, es szívembol kívantam... sajat magamnak (nem mas embernek!! Siha nem kivanok ilyesmit masnak) mint amikor igy "belesuppedtek a feketeségbe" vagy meditaltok, csak ez epp sztem a forditottja, olyan negativ.


Becsuktam a szemem, tele voltam duhvel mereggel hogy nem megy a hanyas es halalomat kivantam...(nyaron pl. Semmi bajom nem volt mindig ossze tudtam huzni a gyomorizmaim vagy ledugni a torkomon az ujjam)


Egy masik alkalommal (mert annyit vakartam a csontjaim hogy kisrbesedett pl a gerincem menten vagy pl a fenekemnel) szonten purgalas kozben azt kivantam (sajat magamnak) hogy "égj meg te hülye k-rva, remélem egési serülésed lesz valamikor, hogy ennyire nem tudod megbecsülni a bőröd meg hogy direkt vakarod a testreszeid. Remélem osszeégeted magad"

Ezt kivantam magamnak...


Volt egy negyedik eset is, mikor szinten nem ment a hanyas, hogy betegséget kivantam magamnak, tukor elott. Beleneztem, es azt kivantam, hogy "remélem vmi jó súlyos betegséged lesz es szenvedni fogsz mert nem segitesz hanyni..."


Neha dumalok onmagamhoz, tudom ez mas szamara kicsit furcsa.


Tisztaban vagyok azzal hogy leteznek csakrak, meg a csaladom miatt tobb dologrol is tudok ezoteria temaban.


Ezek az esetek az utobbi 1-2 hetben tortentek.


Persze sok jot is kivanok (pl. Ne legyek megfazva, kinti melom van neha minusz otfokban este meloztam kint, vagy pl anyagi sikeresség, szerencse - szerencsejatekban - es ezek is tobbszor jottek be az utobbi ket hetben.


Csak aggodok.

Marmint tudom hogy tukorbe pl ugy kellene neznibhogy elfogadjuk magunkat h szeretjuk onmagunkat a hibainkkal egyutt...

En most a homlokomon egy sebet latok...

Marmint tudom h tukor elott rosszat se kene kivanni....


Csak aggodok. Lehet ebbol bajom?

Marmint nagyon erosen kivantam. Onutalatbol.. duhbol meregbol...


Volt par furi esetem mar eletemben (pl. 2 -3 eve egy petakom se volt vagy 5 ft, az otpmen se, es csak egy uditőre vagytam egy 85 ftos spar budget colára. (Lénapot tartottam lénapon mindig cukormentes, izesitett uditot iszom, cóla zerót, ilyesmiket. A cola zero olcso "verzioja" a spar budget cola)


Es nagyon erosen akartam egy szazast, es annyira de annyira erosen gondoltam rá, hogy szinte lattam a szemeim elott azt a szazast.. meg elkepzeltem h milyen jo lenne ha a jobb kezemben lenne, stb. Metroval utaztam esvtokre boldogtalan voltam hogy egy szazadom sincs..

Bementem a westend plázába (pisilnem kellett) es tokre veletlenul valasztottam egy wct (0 szint, 2. Ajto) es mi volt a foldon? Egy szazas. Epp elottem johetett ki vki, mert a takaritono ha pl ott jart volna tuti felvetre volna v mas.


Vagy pl. Vizsganal volt hogy 1 tételt tudtam csak, a huszbol (mert evkozben abbol csinaltam prezit :D) es nem is keszultem a vizsgara mert mindenki mondta "aaa, sima ugy a puska!) Pechemre a tanar epp aznap volt a legszarabb hangulatba, es nem lehetett elovenni a telot...


A 20 tételbol kihuztam azt az egyet amit tudtam.

Ha a masik 19bol huzok megbukok...

Igy otos lett.

Persze gondolom veletlenek is vannak az eletben, meg sok kivansagom nekem se jon be (pl. Szerelem teren, családi kapcsolatok teren) nincs pasim.


Csak aggódok... hogy lehet kitorolni a sajat magunk szamara kivant rossz dolgokat?


Marmintmagamnak kivantam betegseget meg halalt...



Tudom, orultnek tunhetek, meg egy hulyének, aki sokszor utálja onmagat...

Probalom onmagam elfogadni csak neha nehezen megy (kaja szeretete az eletemben, alkohol szeretete ) persze mast is szeretek :) utazni filmek stb.


Ne iteljetek meg a bulimiam miatt...


A helyesirasi hibakert se haragudjatok.

Mit tudok tenni hogy "kitoroljem" a sajat magam szamara kivant rossz dolgokat?

(Nagyon konnyen fel tudom magam huzni dolgokon..)


Hogy lehetne nagyon erosen, életet, jot, egedzseget kivanni magamnak?

Probaltam... de nem megy olyan erovel mintcamilyen erovel a hanytatasaim kozben kivantam a halálom...


Tudom, bolondnak tunok.

Ongyilkossagon is filoztam egy ideje...


Mit tegyek? Hogy kivanjak magamnak jot?


23/l



2018. jan. 24. 16:41
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

Csak bele olvastam, de sok keserűség között látom azt, hogy segítséget kérsz.

Gondolkodtál, hogy pszichológiát, pszichológust keresnél fel a segítség keresésbe?

2018. jan. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
40%
Félelmetes, hogy kettőt is kell görgetnem, hogy a végére érjek. Inkább bele sem kezdek.
2018. jan. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Papi Gonzales ***** válasza:
64%
neked orvos kell, nem szótörlés....
2018. jan. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kérlek szépen keress fel egy orvost egy pszichológust bárkit csak kérj segítséget.
2018. jan. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Orvoshoz! Azonnal!!!
2018. jan. 25. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Szia. Nem jutott eszedbe hogy felkeress egy orvost? Nagyon, nagyon kéne! Jo úton haladsz csak kellene egy kis segitség! Én is kívántam sok hülyeséget magamnak, és szerencsés is voltam ahogy te is. Ezek nem attol vannak hogy kívántad, csupán véletlen. 15 évesen összekarcolgattam a kezem szöggel valami hülyeség miatt. Évekkel később felnőtt fejjel rájöttem: szeretnem kell magam jobban, sokkal jobban!

Én nem voltam bulimiás de mindig harcoltam a kilókkal. Probálom magam elfogadni, kérlek te is tedd ezt és kérj segítséget. Ne sanyargasd a tested, élvezd az életet. Fiatal vagy! 37/L

2018. jan. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Girlll3 ***** válasza:
Pszichés gondjaid vannak. Ezt kellene kezeltetni. Ezért vagy bulímiás.
2018. nov. 24. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!