Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Manifesztációban hogyan lehet...

Manifesztációban hogyan lehet az ellentéteket egyesíteni?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy biztonságban érezni magam és hálásnak lenni azért ami van, de mégis megfogalmazom és akarom, ami nincs és szeretném, hogy legyen.

márc. 11. 08:49
 1/4 anonim ***** válasza:
62%

Szia

Ha elfogadod Isten létezését, akkor a kettőt egyesítheted a neki mondott imában.

Kifejezheted a háládat, bízhatsz benne, és kéréssel is fordulhatsz hozzá.

Ő mindenkinek megadja megfelelő időben és módon ami szükséges, feltéve ha összhangban van az akaratával.

márc. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kérdés, hogy mit akarsz manifesztálni?


Azaz mi az, amit szeretnél? Ellentétet?

Ha konkrét példákat mondanál jobban hozzá lehetne szólni.

Nincs általános, rövid vagy szavakkal pontosan megfogalmazható válasz.

Viszont az emberi értelem nagyo ügyes abban, hogy az összetet rendszerek működéséről képet alkosson példák alapján.

márc. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igazából arról van szó, hogy olyat szeretnék, ami nagyon hiányzik, olyannyira, hogy pánikszerűen kínoz a hiánya. Ezt érzem egy éles ellentétnek: Ha ennyire nincs valami, akkor hogyan higgyem el hogy van?
márc. 12. 11:15
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is van ilyen.

Egyszerűen nem hiszem el, hogy nekem az nincs. Nem tudom elfogadni! Nem értem miért érdemlem ezt, ami van és nem azt ami nincs. Annyira vágyom rá, hogy már lehetetlennek, és valótlannak tartom, hogy nincs

márc. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!