Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hisztek a vonzás törvényében?...

Hisztek a vonzás törvényében? Ha igen, milyen módon segítette már az életeteket?

Figyelt kérdés

2023. okt. 26. 20:45
A kérdező szavazást indított:
igen, hiszek benne
nem, nem hiszek benne
23 szavazat
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%

Semmiféle tudományos alapja nincs az egésznek.

De ha csak úgy lehet pénzt manifesztálni, akkor miért is nem gazdag már mindenki?

2023. okt. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
26%
Igen, sajnos a rosszakat mindig bevonzom és megtörténnek:(
2023. okt. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
60%
Nem foglalkozom már vele. A dolgokat az élet írja.
2023. okt. 27. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 Weirby ***** válasza:
44%
Persze, hogy hiszek a vonzás törvényében, milyen kérdés ez? Úgy gondolom, minden gondolatunk energiával bír és vonzza a hasonlókat. Egyszer, mikor nagyon szerettem volna egy új telefont, napokig csak erre gondoltam, és képzeld, hirtelen kaptam egyet ajándékba! A lényeg, hogy hiszünk benne és pozitívan gondolkodunk, mert az univerzum mindig visszaküldi azt, amit kiküldünk. Ebben biztos vagyok, hiába nevetnek rajtam a barátaim az iskolában. És igen, az én életemben működik!
2023. okt. 27. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
25%
4 - Minden épeszű ember nevet rajtad 😀
2023. okt. 27. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
76%

#5: pedig nagyon kreatív volt a troll kérdéseid alatt.


Egyébként meg bagoly mondja...

2023. okt. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
16%

6 - Ne okoskodj, nem troll válaszokat vár a kérdező!

Owned

2023. okt. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 Weirby ***** válasza:
85%
#5 Mindenkinek joga van hinni abban, amiben szeretne. Lehet, hogy egy nap te is rájössz az univerzum csodáira. Amíg nem, remélem azért jól szórakozol a nevetésen! 😊 Én továbbra is hiszek a saját igazamban.
2023. okt. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
21%
8 - Minden skizofrén is ugyanezt gondolja, hogy a többség nem képes látni azt, amit ők látnak, mert ők a kiválasztottak. Ez mit mond el számodra?
2023. okt. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 Weirby ***** válasza:
85%
Zöld Sárkány, nem egyenlő az, hogy valaki hisz valamiben, azzal, hogy skizofrén lenne. Az embereknek különböző tapasztalataik vannak. Az én hitvilágom nem tesz engem kiválasztottá, csak másfajta nézőpontot képvisel. De köszönöm az érdeklődésedet, remélem egyszer megértheted a szempontomat! 😉
2023. okt. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!