Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi a legijesztőbb paranormális...

Mi a legijesztőbb paranormális dolog ami valaha történt veled?

Figyelt kérdés
márc. 22. 09:48
1 2 3 4
 1/32 anonim válasza:
94%
Egyszer kinéztem nyàron este az ablakon,és valami fehér ruhás jelenséget láttam ami egyszer csak eltűnt. Remélem egy ember volt vagy egy fényjáték. Attól függ ki hisz ezekben. Èn hiszek. De azt sem ítélem el, aki nem. :)
márc. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim válasza:
69%
Hát én eléggé ufó vagyok, az elég paranormális szerintem.. Amúgy olyan volt, hogy tárgyak leestek a helyükről/megmozdultak, pedig senki nem volt ott.
márc. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
81%
Leszögezném, hogy én nem hiszek semmi ezoterikus izében. Egy csomagolóban dolgoztam egy hete voltam ott és volt egy szoba, ahol a dobozokat hajtogattuk, aztán onnan hordtuk ki. Egyszercsak egy felhőszerű jó nagy fehér folt elsétált tőlünk 4 méterre és belement a falba. Kolléganőmtől félve kérdeztem, hogy ő is látta. Mondta, hogy igen, nem halucináltam. Majd hozzátette, hogy ez a fehér volt, ez rendbe van, de van egy fekete a wc folyosóján is. Na nekem végem volt. Az az épület el van átkozva, sok kolléganő tapasztalt a wc környékén ilyen hörgéseket, pislákoló lámpákat. Az egyik kolléganőm valami rohamot kapott, mert ment wcre, és amint ráült a wcre kicsapódott az összes kabin ajtaja és valami állati morgást hallott, kifutott a folyosóra sikítozva, majd elájult és rázkódott. Mentőt kellett hívni. Ez egy régi lovarda helyére épült egy temető mellett. Már nem ott dolgozom.
márc. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
91%
Én nem vagyok az a típus, aki mindenben paranormális dolgokat lát, sőt általában keresem a racionális magyarázatot mindenre, amit nem értek. Ezt viszont nem tudom megmagyarázni sehogy évek óta. Az iskolám meg a házunk között megy a vonat, szóval minden nap át kellett mennem a síneken. Felül/aluljáró nincs, de van sorompó meg lámpa is. Mentem haza, de se a sorompó nem volt lezárva, se a lámpa nem jelezte, hogy jönne vonat. Még mielőtt közelebb értem volna, néztem a peron felé, nem állt bent vonat, úgyhogy indultam, hogy átmegyek a sínen. Viszont mielőtt odaértem volna, kétszer is hallottam a nevem, hogy a barátnőm kiabál utánam, kétszer meg is álltam, néztem, hol van a barátnőm, de nem láttam, azt hittem valaki szórakozik velem, úgyhogy megindultam megint. Viszont mielőtt átmentem volna a síneken, a táskám felső pántját hátrahúzta valaki, biztos voltam benne, hogy utolért a barátnőm, megfordultam, de nem volt ott senki. Ahogy visszafordultam, hogy induljak a sínre, elment előttem egy mozdony, ami simán elgázolt volna, ha nem állok meg arra az egy pillanatra, míg hátra fordulok. Nem is dudált meg semmi, esélyem se lett volna észrevenni, mert előtte ugye körbenéztem, nem gondoltam, hogy a semmiből kiengednek egy mozdonyt.
márc. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
82%

Nálam inkább álmokban mutatkoznak meg a jósló jelek, szimbólumok formájában.

Konkrétan tavaly szeptemberben történt, hogy a barátom arról beszélt, hogy hazautazik és visszajönne hozzám. Akkor mar tudtam, hogy megcsalt es parhuzamos kapcsolata van, amit végig tagadott es szántszándékkal megvezetett es hátam mögött pletykalt is rólam, kiadott mindent rólam, sőt meg hozza is tett, hogy szórakoztató legyen.

Mikor mondta, hogy visszajön, a szoffa melletti éjjelilámpa elkezdett nagyon pislogni, megallas nélkül, pedig LED égő van benne es az szinte sosem ég ki.

Arra gondolok, hogy ez valami jelzés volt, reakció a kozmikus energiáktól vagy talan elhunyt hozzatartozóm tartotta ezt rossz ötletnek, hogy ezek utan visszajöjjön.

De pontosan maig sem tudom, hogy milyen jel volt es kitől

márc. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
54%
Kitöltöttem a sört a korsóba és egyszer csak;hirtelen eltűnt belőle
márc. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
70%

Úgy tűnik, hogy szellemeket/ és valami túlvilági lényeket láttunk, amik meg is kergettek minket.

Nem vicc. És nem voltunk sem bepiálva, sem bedrogozva.

márc. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
64%
33 vagyok és nem volt ilyen még, de nyilván itt olyanok gyűlnek majd össze, akinek volt már valami élmémye.
márc. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim válasza:
96%
Egy régi kádárkockába költöztünk szüleimmel kiskoromban a panel után. Első perctől gyűlöltem, volt valami rossz kisugárzása, talán az előző lakók. Pedig nem vagyok ilyen hülye ezós :D Na, ott volt lidérces álmom. Egyszer meg arra ébredtem, hogy egy sötét alak állt felettem és néz le rám. De amikor elfordultam, hogy lámpát kapcsoljak, eltűnt. Gyűlöltem azt a házat. Aztán elköltöztem egy fiatalos környékre, aztán többé se voltak ilyen rémálmaim.
márc. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
91%

Nálam is voltak maguktól leeső tárgyak és hasonlók pl billegett mamánál az egyik dísztárgy és egyre gyorsabban már fel kellett állnom hogy elkapjam mert mindjárt leesik, közben az billegni se tudna csak ha meglökik billegteti mivel nem éppen egy keljfeljancsi, hanem fix talpú. Azóta se tudom azt haluztam e vagy nem, ha nem, milyen jel volt minek kellett felállnom odamennem. (Mamával egy szemét rokonról beszéltünk éppen, es nem voltam nyugodt sem, mikor láttam hogy elkezd billegni az a dísz, eleinte rá se hederítettem csak egyre gyorsabb lett, ami igy elterelte a témát a rokonról meg az idegességemről is mivek odamentem elkapni ha leesne, mert törékeny. Mire odaértem hogy megfogom, akkor meg sziklaszilárdan csak állt.)


De a legijesztőbb mikor kisbaba ült velem szemben hordozóban,gügyögtem neki beszélgettem hozzá de ő rám se hederített csak nézte mögöttem a falat. Kezdett fura lenni hogy egy baba nem figyel oda mikor ott gügyögök neki az orra előtt, bohóckodom vele szemben ülök kezdtem már előtte a kezem is legyezni, hogy hahó! De nézte tovább mögöztem a falat de semmi nem volt ott kezdtem frusztrált is lenne aztán lassan elindult a tekintete mintha követne valamit ami egybefüggően halad fel a plafonra aztán a plafonról lassan lefelé aztán megállt a tekintete a babának mellettem! És nézett mellém mintha mellettem ülne valaki??

Es aztán végre rámnézett.


Meg amikor sírás közben nézi a plafont és valamiert elkezd nevetni..azt se értem.

márc. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!