Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mennyire gondoljátok át?

Mennyire gondoljátok át?

Figyelt kérdés
Én nem igazán hiszek a szellemekben meg az ilyesmikben,de az érdekelne,hogy ha valami természetfeletti történik veletek,akkor mennyire gondoljátok át a dolgot tudományos szemszögből?
2010. okt. 27. 18:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hallod, elég ha fúj a szél, és már hívják a szellemírtókat.
2010. okt. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Okkultista vagyok, de a tudományos szemszög az első, aminek a nézőpontjából megpróbálom megfejteni az eseményeket, kiváltképp, ha addig ismeretlen dologról van szó.

Vannak azonban dolgok, amikkel a tudomány sem tud mit kezdeni, ilyenkor próbálok olyan magyarázatot lelni, ami nem csak az esetleges legendákkal van kapcsolatban, de a tudományos tényekkel is. Végül valahol a kettő közt jutok általában eredményre, szintetizálva a kétféle tudományt. :)

2010. okt. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

Nem tudok nyilatkozni szubjektíven, mert ilyesmi nem történt velem soha szerintem. Mit értesz természetfeletti alatt? Egyszer álmodtam olyat, hogy folyós homokban meg akartam fulladni, úsztam mint az állat, és csak egyre jobban süllyedtem le. Ekkor felkeltem. Kicsikét sokkoló volt, mert nagyon valósnak hatott. De visszafeküdtem, és reggel már tojtam rá... Nem tudom mit értünk természetfeletti alatt. Gömbvillámot még nem láttam életnagyságban, ha erre célzol. De nem is szeretnék. Akkor sem ezt gondolnám át utána, hanem, hogy még élek...


Igazság szerint csak a tudományban hiszek, mert mindent meg lehet magyarázni vele értelemszerűen idővel...kivétel a világ eredetét, és még pár dolgot.

2010. okt. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Velem soha nem történt természetfeletti,már csak azért sem,mert nincs természetfeletti.

Akik azt állítják,hogy történt velük,ők gondolatban meghamisítják a természetet,de ez a természetet nem érinti.

2010. okt. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Természetfeletti alatt sok mindent értek,úgy általában mindent,amit a "hívő" ember annak tart(szellem,álom stb).Szerintem a tudomány előbb utóbb mindenre választ talál,így az olyan dolgok,amiktől régen féltek és természetfelettinek gondolták,azoknak lesz tudományos magyarázata(Pl gömbvillám-UFO,lidércfény(mocsárban felszivárgó gáz,ami meggyullad)-lidérc stb).Köszönöm az eddigi válaszokat,fel pontoztam mindenkit,de azért lassan betévedhetne egy "hívő" is.:P
2010. okt. 27. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!