Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Honnan tudja meg egy ember a...

Honnan tudja meg egy ember a létezésének és megszületésének az okát ha kétségei vannak amiatt hogy mégis minek él/élt és mert miért született meg ha igazán semmi értelme nem volt!?

Figyelt kérdés
Igen ez hogy nem tud mihez kezdeni az életével egy ember és nem tudja emberi létezésének az okát és értelmét.

máj. 12. 17:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Az hogy értelmet keresünk abban is amiben nincsen, csak a Homo Sapiens sajátsága. Az igazság, hogy a semmiből keletkezett univerzum random összerendeződött anyaghalmaza vagyunk. Ráadásul a legostobább állatból a majomból lettünk. Meghaulnk és semmivé foszlunk. Nincs értelme az életnek. Itt élünk, érezd jól magad azt ennyi
máj. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

"Ráadásul a legostobább állatból a majomból lettünk"


Ezt gondold át még egyszer. Mióta a legostobább állat a majom? Szerintem nincs olyan hogy legostobább állat, Da ha van is, biztos hogy nem egy majomféle szerintem, ők pont hogy a legokosabbak közé tartoznak.

máj. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
12 pedig a legostobább állatok egyike. Most lehet vitázni, hogy a lapostetü vagy a féreg hülyébb, de azon a fejlettségi evolúciós szinte szinte csak a majom a leghülyébb és ti azokból lettetek. Bizony!
máj. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
A személyeskedés és a másik ekézése komolyan támogatja a létezést:) De ezt csak műsoridőn kívül mondom. A lényeg elhangzott az első oldalon.
máj. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0%
14 Jogos. Sajnos viszont mivel én is csak egy buta majomból lettem, így nem igazán tehetsz nekem szemrehányást.
máj. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!