Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogy indította el Uri Geller...

Hogy indította el Uri Geller az órákat? (komoly kérdés! (: )

Figyelt kérdés

Tudom, már nem most volt, de azért felteszem a kérdést, hátha kapok értelmes választ. Amit előre is köszönök! :)


Szóval. Apumnak van egy régi zsebórája, még a nagypapájáé volt. Már 20éve nem működött, órások sem tudták megjavítani. Aztán még régen, amikor volt a műsor, elővette és ELINDULT!:D Azóta is jár. Nem hitt benne, csak odatette, hogy "na ezt indítsd el:D" Ja, és nem kicsit később, hanem pont amikor kimondta Uri, abban a másodpercben kezdett el ketyegni. Nem nagyon hiszek ezekben, de nem hinném, hogy ez véletlen.


Valami magyarázat? :) (apum 46 éves, ha esetleg számít)


2010. okt. 30. 21:07
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
58%

fura, h ennyi komment után csak én adok értelmes választ :P

a lényeg, h az órák bonyolult szerkezetek, egy ideig lehet, h nem működnek, de az idő, páratartalom stb. változásásra lehet, h újra működésbe lendülnek, ha felhúzzuk őket, uri ezt tudta, és ezért nyomta be a műsorba, mert persolze sok óra nem indult el, de akinél mégis, az szétkürtöli, és mások is hinni fognak benne, mint ahogy itt is.

na megvolt a napi poéngyilkolásom :D

2010. nov. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:

-_- inkább nem értelmes válasz.

1 elromlott óra nem indulhat el magától.

előző válaszoló elmagyaráznád?:)

2010. nov. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%
Nos, a kérdésre a választ nem tudom! A kanalat a tv tetejére én is rátettem nem görbült el soha nem történt semmi megmagyarázhatatlan mikor ez a műsor ment (legalább is velem). De tizenéves koromtól kezdve érdekeltek ezek a témák, így kezembe vettem egy könyvet amiben Uri Geller-ről is volt szó! Tudja e valaki, hogy a vagyona miből származik? Nem nem órás volt, hanem gazdag befektetők kérték a segítségét a következő képen: Felszálltak egy repülőre Uri kezében egy térkép volt (néha ingát is használt), a "megérzései segítségével" állítólag olajat talált azon a helyen ahol a térképre mutatott, vagy a hely fölött elrepülve mondta, hogy milyen ásványi kincsek vannak az adott területen (amiért persze a gazdag üzletemberek előre kifizették a pénzt)! Vagy pl. a 80-as években zárt laboratóriumi közegben végeztek gondolatátviteli kísérleteket. Az egyik szobában egy professzor valamit rajzolt, a másik szobában Uri (majdnem pontosan ugyan oda a saját papírján persze) lerajzolta ugyan azt. Az igazsághoz hozzá tartozik, hogy nem sikerült mindig. Sok próbálkozás volt arra, hogy bebizonyítsák hogy csaló, vagy éppen az ellenkezőjét!
2010. nov. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

Az órás dolog úgy működhet, hogy ebben valamiféle zsír van, ami megdermedhet bizonyos hőfokon. A kéz melegétől viszont újra cseppfolyós állapotba kerülhet és elindulhat az óra! Apám anno legalább is ezt mondta)

De pl attól hogy legyeket "támasztok föl" néha én se vagyok varázsló, vagy Jézus! Csak trükk az egész!!!! Nézzetek utána :)

2010. nov. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
75%
Valaki nem tudja, hogy hol lehet a Kiválasztott című műsor (amiben Uri Geller is szerepelt) a zenéjét meghallgatni, letölteni?
2010. nov. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
a zene nekem is kelene :)
2010. nov. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:

14:16-os!

Légyszi írd le a könyv címét! köszi:)

2010. nov. 2. 16:49
 28/33 anonim ***** válasza:
A könyv címére nem emlékszem, de ígérem minden követ megmozgatok, hogy megtaláljam, mert nagyon sok érdekesség volt benne! Nem Uri Geller az egyetlen aki ilyen "képességekkel" rendelkezik. Abban a könyvben volt egy iszákos fickó, aki borzasztóan tanulatlan volt, de pl. épületeket a régi állapotuk szerint lerajzolt (Valami olyasmi volt, hogy a Fehér Ház egyik régebbi kinézetét, pontosabban a homlokzatát rajzolta le, később egy archívumból előkeresték a régi képeket, festményeket és láss csodát megszólalásig olyan volt - ezeket a régi képeket, festményeket a Fehér Ház egyik raktárában tárolták, tehát mondjuk egy könyvtárban nem tudott volna utána nézni)Ennek a pacáknak amúgy volt egy "segítsége" amit "gizmónak" hívott - a neve miatt nem volt nehéz megjegyezni :) - ez lehetett egy összegyűrt papírzsepi vagy más apró tárgy ami "elősegítette" a látomásait.
2010. nov. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:

Oké, köszi, tényleg nagyon érdekelne.:D


Esetleg ha vmi nevek eszedbe jutnának, vagy akármi, az is segítség lenne, úgy már rá lehetne keresni...talán. :)))

2010. nov. 2. 20:47
 30/33 anonim ***** válasza:
Rendben, írok ha sikerült fellelni! Amúgy érdemes Nemere István könyveit is olvasgatni, azt hiszem Ő is foglalkozott hasonló témákkal... Ufo-kal biztosan!
2010. nov. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!