Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogy indította el Uri Geller...

Hogy indította el Uri Geller az órákat? (komoly kérdés! (: )

Figyelt kérdés

Tudom, már nem most volt, de azért felteszem a kérdést, hátha kapok értelmes választ. Amit előre is köszönök! :)


Szóval. Apumnak van egy régi zsebórája, még a nagypapájáé volt. Már 20éve nem működött, órások sem tudták megjavítani. Aztán még régen, amikor volt a műsor, elővette és ELINDULT!:D Azóta is jár. Nem hitt benne, csak odatette, hogy "na ezt indítsd el:D" Ja, és nem kicsit később, hanem pont amikor kimondta Uri, abban a másodpercben kezdett el ketyegni. Nem nagyon hiszek ezekben, de nem hinném, hogy ez véletlen.


Valami magyarázat? :) (apum 46 éves, ha esetleg számít)


2010. okt. 30. 21:07
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
100%
Egely György: Titokzatos erők tudománya? , Titokzatos erők (mind a kettőt olvastam még kislány koromban :)nagyon jók talán valamelyik könyv a kettő közül, ha nem akkor ne haragudj az esetleges félrevezetésért. Felhívtam most az öcsémet Egelyt , mint szerzőt 100%-ra mondta és hozzátette, hogy egy matematikussal írta a könyvet) Remélem tudtam segíteni!!! Amúgy James Randi volt az, aki megpróbálta "leleplezni" Uri Gellert.
2010. nov. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
100%
Nikola Tesla is szerepelt a könyvben! Esküszöm erőltettem az agyam de erre a pár infóra emlékszem csak! Sajnos.... Hát igen én is öregszem! 25 éves anyuka :)
2010. nov. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 A kérdező kommentje:

Köszi, szerintem elég infó. :)

Majd ha lesz kedvem, keresgélek.:D

2010. nov. 3. 13:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!