Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Álmodtatok már erről a helyről?

Álmodtatok már erről a helyről?

Figyelt kérdés
Erdőben van kiépítve egy ligetszerű valami gyönyörű növényekkel, tóval, sziklákkal. Épületek is vannak, ahol különböző játékokkal lehet játszani, olyan élményparkféleség lehet. Nem kerül pénzbe. Életem során legalább 4-szer álmodtam ezzel a hellyel, és már amikor először álmodtam is olyan volt, mintha már jártam volna itt. Nagyon sok a gyerek, akik a szüleikkel sétálnak, játszadoznak... Imádom ezt a helyet! Vajon létezik?
2010. nov. 6. 15:20
 1/3 anonim válasza:

szia.


nekem is történt ehez hasonló esetem csak én már hatodjára álmodom azt hogy egy predátor öl a régi ált.sulinkban :)


azért álmodod olyan sokszor mert régen rá gondolhattál arra amire most álmodsz csak már elfelejtetted hogy mikor gondoltál rá... :) és amúgy nem létezik ebben nyugodt lehetsz :)

2010. nov. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én egy régi, fürdőhelyről szoktam álmodni. Van egy tó, körülötte fenyők, és egy zászlópózna. Mellette egy fedett épület, ahol sok lépcsőn kell lefelé menni, hogy elérd a földalatti fürdőket. Amolyan törökfürdő feeling. A világítás érdekes, mert nincs teljesen sötét, de azért olvasni nem nagyon lehet. Több kör és más ellipszis alakú medence van, amiben néha ülnek emberek, néha nem. Meleg, párás a levegő, termálvíz szag terjed benne.

Ez az én verzióm. Ha valaki ráismer, szóljon! Közlöm, hogy nem voltam még törökfürdőben.

2010. nov. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én méég eccer sem
2010. nov. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!