Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tényleg megszállta a Démon...

Tényleg megszállta a Démon Anneliese Mitchell-t?

Figyelt kérdés
Tényleg megszállta a Démon Anneliese Michell-t az 1970-es évek végén?
2010. nov. 8. 17:27
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

persze!

mindkét szemére.


nemis tudtad?

2010. nov. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezt már valószinüleg nem fogjuk megtudni, mert azt akkori orvostudomány még nem volt annyira fejlett. De én azt hiszem, hogy igen. Mivel videót nemigen látsz, de a youtube-re fel van rakva hangvideó. És én még olyan hangot nem hallottam. Hetekig rémálmaim voltak attól a hangtól. De lehetett mondjuk schizofrénia is, akkoriban még nem sokat tudtak erről, vagy lehetett Anneliese pszihopata is. Ezt már sosem tudjuk meg :)
2010. nov. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem szállta meg beteg volt, csak akkor még nem volt olyan fejlett az orv.tudomány mint ma. De ma már tudják a betegség nevét. Nézz utána írd be a nevét és nézelődj valahol ott lesz. Szal ne parázz :)
2010. nov. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
pár hónappal ezelőtt ebből hatalmas vita volt itt az oldalon, de akármi is történt, a lány belehalt
2010. nov. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
19%

engem a törpekakasunk szállt meg.

reggelente kukorékolok.



na ez is ennyire valószínű hogy igaz...

2010. nov. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha minden igaz, nemsokára meg fog jelenni a története magyarul is. Abban minden részlet pontosan le van írva, és mindenki levonhatja maga a tanulságot és véleményt alkothat. Különben szerintem igen. Tényleg. S olyan szomorú, mikor emberek ezen viccelődnek. Iszonyúan szenvedett az a lány, és végül belehalt. Ez egyáltalán nem vicces, akkor sem ha beteg volt, és akkor sem, ha megszállott.
2010. nov. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
nincs se isten,se ördög...a biblia az csak egy mesekönyv,amit unatkozó papok meg ilyenek írkáltak össze több száz év alatt...szóval semmi sem szállhatta meg,mert ilyesmi NEM LÉTEZIK!!!
2011. febr. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!