Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Létezik, hogy valami megszállt...

Létezik, hogy valami megszállta őt?

Figyelt kérdés

Nagyon nem értek ezekhez a dolgokhoz, de féltem az osztálytársnőmet...

Furcsa dolgai vannak, néha teljesen kifordul önmagából, dührohamai vannak, máskor olyan, mintha megbolondult volna, meztelenül rohangál fel-alá a lakásban (albérlőtársak vagyunk). Aztán van mikor elindul sétálni egyedül, és nem is emlékszik rá, hogy elment otthonról.

Az egyik osztálytársam úgy fogalmazott: "Ránézel és látod rajta, hogy nem ő az."

20L-ról van szó...mit gondoltok? Ne nézzetek hülyének, légyszi!


2010. dec. 30. 11:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Igen megszállta valami, úgy hívják, hogy kábítószer.
2010. dec. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem drogozik, az 100%
2010. dec. 30. 11:19
 3/14 anonim válasza:
elsőnek igaza lehet =D
2010. dec. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Honnan tudod ilyen biztosra, hogy nem drogozik? Talán ott vagy vele minden percben, és látod, hogy mit csinál, és mit nem csinál?
2010. dec. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
akkor cska bolond vagy valami ilyesmi :S
2010. dec. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ez teljesen olyan, mintha az én egykori osztálytársnőmről írtál volna. Ő akkor 19 volt, amikor megismertem, vele is történtek furcsa dolgok, mi akkor azt hittük, csak fel akarja hívni magára a figyelmet, de valami pszichikai oka lehetett inkább.

Ő is volt "megszállt" állapotban, egyszer pedig, amikor este jöttünk haza - sokan - a boltból, félúton a kollégium és a bolt között valami furcsa rohama lett. (Olyan, amit te is írtál, hogy "nem ő volt akkor")

Sajnos, nem tudom, mit lehetne tenni. A lányra lehet, hogy ráférne egy pszichológus, neked meg ajánlom, hogy tarts magadnál mindig ezüstöt! (Az meg főleg nem baj, ha ezüst pentaculum az)

2010. dec. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Ő is meg van ijedve magától, és ő sem örül, hogy ilyen és szeretne változtatni rajta, ha drogozna, akkor gondolom tudná, hogy amiatt van, és megnyugodna.

Volt kórházban is, kapott gyógyszereket, de ezek még azelőtt voltak, nem a gyógyszerek okozzák.

2010. dec. 30. 11:56
 8/14 A kérdező kommentje:
Utolsó köszi, Te legalább megérted!
2010. dec. 30. 11:57
 9/14 anonim ***** válasza:
Én nem hiszek az ilyenekben.Inkább szerintem valami komoly gondjai lehetnek,amit nem mer elmondani senkinek.Csak hogy egy pl mondjak,nekem van egy ismerősöm akit megerőszakoltak még nagyon fiatalon.Senki nem tudta mi baja van,neki is düh kitőrései voltak,agressziv volt.7 év után mondta el hogy mi történt.1 év alatt helyre rakták a dokik és a rokonok.Azóta semmi baja,valoszinü így jn ki belőle a düh.Ha valaki ilyen és alapba normális,akkor ott valami komoly traumának kell lennie.Én szerintem.
2010. dec. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Senki nem fog azzal hencegni hogy drogozik.Az hogy most nem drogozik az egy dolog ,lehet hogy csak párszor kiprobálta,már az is megváltoztathat embereket a kellemetlen élmény miatt.
2010. dec. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!