Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mit gondoltok Anneliese...

Mit gondoltok Anneliese Michel (1952-1976), ördögűzte lány esetéről?

Figyelt kérdés

Német származású,katolikus hitvallású,fiatal lány volt,aki állítólag démonokkal volt megszállva és ami végül ördögűzéssel végződött .Két film is az ő története alapján készült el:(Ördögűzés Emily Rose üdvéért,Gyászmise).

Úgy kezdődött az egész,hogy imádkozás közben hallucinált,hangokat hallott,depressziótól és öngyilkosságot kísérelt meg.Bizarr lett a viselkedése,pókokat evett a falról,szenet evett,megvált a ruháitól és felnyalta a saját vizeletét.

Wikipédiából vettem a szöveget,tehát a személy valós volt.

[link]

Van egy eredeti hangfelvétel is,amit az ördögűzés alkalmával rögzítettek:(nam kamu)

http://www.youtube.com/watch?v=x4n9vK0_mdk&feature=related

Ilyenek után,miért nem hiszi el sok ember,hogy démonok vannak?


2010. aug. 13. 13:02
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/79 anonim ***** válasza:
56%
Ott voltál? Láttad a démont? Lefényképezted? Majd akkor elhiszem... Érdekes, én soha az életben nem láttam se démont, se szellemet, se semmit.
2010. aug. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/79 anonim ***** válasza:
furcsa az biztos,de nem tudom...valahogy kicsit fake-nek tűnik ez a hangfelvétel
2010. aug. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/79 anonim ***** válasza:
88%
Én hiszek a szellemekben és démonokban is. De most tök beszartam ×D ijesztő
2010. aug. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/79 anonim ***** válasza:
61%

13:14 vagyok

ilyen hangot még énis ki tudnék préselni magamból:D

2010. aug. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/79 A kérdező kommentje:

Nem voltam ott.De az,hogy nem látunk dolgokat,nem jelenti azt,hogy nincsenek.

Amúgy ha kicsit lejjebb mész a Wikipédiában,letölthető az eredeti hangfelvétel.(90 perces)

2010. aug. 13. 13:19
 6/79 A kérdező kommentje:

13:14

90 percen keresztül?:D

2010. aug. 13. 13:20
 7/79 anonim ***** válasza:
kár hogy semmit nem értek belőle:D
2010. aug. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/79 A kérdező kommentje:
Hát én se sokat..nem elég,hogy német,de tetejébe amúgy is nehezen érthető.Állítólag van angol feliratos is.
2010. aug. 13. 13:26
 9/79 anonim ***** válasza:
100%

csak egyszerüen bolond volt!

ma is vannak ilyen emberek aki bolondok és ilyeneket csinálnak csak az elmegyógy intézetbe vannak!

régen nagyobb érdeklödés volt ez iránt és kihasználta a média!

ma már nem annyira vagy nem annyi embert érdekel ez a ördögös dolog így ma a média se akar ilyen bolondokból pénzt csinálni!

2010. aug. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/79 anonim ***** válasza:
33%

"Wikipédiából vettem a szöveget,tehát a személy valós volt."


azért nem kell mindent elhinni a Wikipédiának se. nem azt mondom,hogy kamu,csak azt h a Wikipédia semmire se bizonyíték!

2010. aug. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!