Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Megtörtént még 1szer?

Megtörtént még 1szer?

Figyelt kérdés
volt már rá példa hogy mikor történik valami (valami kis esemény,vagy beszélgetés ,vagy nagyobb események...)olyankor úgy érzem hogy mint ha már megtörtént volna, nem mindig van így de elég sokszor...lehet hogy elöző életembe ez történt vagy a mi a ffffaaaaaaaaaaaaaxxxxx??
2010. dec. 7. 20:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott ilyen lenni,de fogalmam nincs miért:DÉs elkezd ismerősnek tűnni egy szituáció és tudom hogy mi fog következni:D
2010. dec. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
deja vu
2010. dec. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

jah, bővebben: [link]


sok elmélet van rá, egy biztos: ez valami memóriazavar lehet. (szerintem :P)

2010. dec. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Miiii elmebeteg vagyok?:D
2010. dec. 7. 21:05
 5/13 anonim ***** válasza:
Hiba a Mátrixban. :D
2010. dec. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem vagy elmebeteg, csak nem tudsz rendesen írni. :)
2010. dec. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

Juuuj ilyen velem is volt nem egyszer. :D Éreztem, hogy ez már megtörtént, pl.: amikor beszélt egy ember pl arról, ami vele aznap történt egy izgis valami. És hirtelen én is elkezdtem vele beszélni, mert nekem ez deja vu érzés volt és tudtam, hogy mit fog mondani. Kánonban beszéltünk betűről betűre ugyanazt. :D Mindenki le volt döbbenve, hogy honnan a fenéből tudom, (ráadásul úgy mondtam, mintha verset szavalnék, teljesen megegyezően,) amikor nemrég történt vele 1-2 órája és nem is beszélt róla még senkinek és nem is voltam vele. :D

Hát csak annyit tudtam mondani, hogy dejavu. :) Többször előfordult már és megdöbbentő az egyezés.

2010. dec. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Deja vu. Sokszor történik ilyen velem is,hogy miért azt nem tudom. Lehet,hogy amikor mély álomban vagyunk (szóval arra az álomszakaszra gondolok amikor nem emlékszünk,hogy mit álmodtunk),megálmodjuk azt a dolgok ami megtörténik és ezért tűnik ismerősnek a helyzet
2010. dec. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Velem is szokott ilyen történni... pont az előbb tettem fel egy kérdést ezzel kapcsolatban, de nem ugyan az a témája.
2010. dec. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

szerintem amikor elalszik az ember és a síkban előrébb van az ember és megtörténik egy esemény. utánna felkelsz és nem emlékszel az álmodra majd csak pár hónap és megtörténik és akkor reagál az agyad.

kicsit nehéz megmagyarázni.

2010. dec. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!