Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » El vagyok átkozva? Segítséég

El vagyok átkozva? Segítséég

Figyelt kérdés

Segítsetek!

16 éves lány vagyok, teljesen normális életet élek.

Az utóbbi időben azonban semmi nem sikerül. Voltak terveim, hogy ilyen olyan versenyekre megyek, de 1ik sem jött össze. A suliban a dolgozataim sem sikerülnek úgy ahogy kellene. Mostanában minden rosszul sül el. El vagyok átkozva? Mit tegyek ellene? Nagyon elegem van!


2011. febr. 1. 20:15
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Ha most is jeles vagy akkor nem vágom miért nem tudsz versenyre menni.Lehet,hogy egyszerűen csak másnak is teret akarnak engedni,hogy ne csak te menj versenyre.Ez is benne van a csúnya nagybetűs életben.Kétlem,hogy 16 évesen olyan nagy bűnt követtél volna el kortársad ellen,az esetleg elátkozhatott volna.Nincs még ilyen fiatalon olyan tudása senkinek.És ha erre parázol,annál rosszabb lesz.A negatív gondolatokkal rossz dolgokat vonzol be.Szerintem tényleg csak másokat is engedni akarnak versenyezni.Én 30 vagyok nekem se mennek jól a dolgaim mostanság de nem agyalok ilyesmin.
2011. febr. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
mostanában bennem is felvetődhetett volna ez a kérdés, mert szokatlanul ügyetlen voltam, és semmit sem sikerült elintéznem. De bíztam benne, hogy január végeztével ez a probléma megoldódik, és voilá, február van, és már nem ejtek ki a kezemből dolgokat többször, mint egy ideig, és mindent úgy látszik eddig sikerült elintéznem, amit kellett - egy nap alatt :)
2011. febr. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Igen, lehet, hogy másnak adnak lehetőséget, de én matekkal szeretnék majd továbbtanulni és kellenének a versenyeredmények.

Nagyon rossz minden mostanában :(

Kedves utolsó!

örülök, hogy neked rendbe jöttek a dolgok!

Próbálok pozitív lenni, de mikor már azt gondolnám, hogy rendbe minden, megint történik valami rossz.

2011. febr. 1. 21:58
 14/23 anonim válasza:
ezen az utolsón akkorát röhögtem:D köszi ez most jólesett. :D
2011. febr. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Ez a Tibizős seg.fej meg ki?


Kérdezted már a tanárt,h miért nem mehetsz versenyre?Vagy egy az egyben nem értél el olyan eredményt,hogy részt vehess rajta?

2011. febr. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim válasza:
hát..ez a nagy igazság..ennyi..lehet szidni..bírom a kritikát..
2011. febr. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
A 22:12 essel ne foglalkozz,fáj neki,hogy hülye matekból.Engem is mindíg meghúztak csak Én nem vagyok ilyen primitív.
2011. febr. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem átok, vannak nehezebb időszakok.

Nekem 3 évvel ezelőtt eü.problémáim voltak, rheumatológián voltam, ahol az orvos úgy mellékesen, ránézésre elküldött pszichiáterhez. Kiújult a depresszióm, de olyan szinten, amilyen azelőtt sosem volt még, gyógyszerek, sírógörcsök, miegymás. Aztán szakítottunk a párommal, kirúgtak a suliból, és itt még mindig nem ért véget a dolog, csak rosszabb lett, de azt most nem részletezem. (Akkor 19 éves voltam.)

Fél év kellett, hogy helyrerázódjak.

Most 22 évesen már csak egy rossz emlék az egész.

2011. febr. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
A 22:12 ha nem lenne primitív akkor nem így nyilatkozna.Mi ez a sok nagy betű?Ideges vagy talán?
2011. febr. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Ez nem átok miatt van, hanem sokkal inkább amiatt, hogy beleestél egy "negatív spirálba". Ez azt jelenti, hogy először csak egyvalami nem sikerült, (jellemző, hogy valami apró marhaságon csúszik el a dolog pl nem aludtad ki magad a dogára, vagy hülye volt valaki és felb@szta az agyad, nem tudtál koncentrálni). Aztán a következőt már görcsösebben akarod, mert benned marad a kudarcélmény, így az sem sikerül. Minél görcsösebben próbálod annál kevésbé megy, mert egyre feszültebb vagy, ami aztán már átcsap félelembe, ami egyszerűen vonzza a kudarcot.


A megoldás: ha tudod, hogy Te mindent megpróbáltál, akkor könnyebb szembesülni a kudarccal, ha pedig nem, akkor vedd tudomásul, hogy abban a helyzetben hibáztál, kijavítani nem tudod, viszont tanulhatsz belőle. A jövőben pedig igyekezz azon, hogy mindent tégy meg a sikerért. (Lehet, hogy ami régen elég volt, az ma már nem elég!) Arra koncentrálj, amit szeretnél, ne arra, amit nem.

2011. febr. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!