Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » El vagyok átkozva? Segítséég

El vagyok átkozva? Segítséég

Figyelt kérdés

Segítsetek!

16 éves lány vagyok, teljesen normális életet élek.

Az utóbbi időben azonban semmi nem sikerül. Voltak terveim, hogy ilyen olyan versenyekre megyek, de 1ik sem jött össze. A suliban a dolgozataim sem sikerülnek úgy ahogy kellene. Mostanában minden rosszul sül el. El vagyok átkozva? Mit tegyek ellene? Nagyon elegem van!


2011. febr. 1. 20:15
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Inkább egy negatívabb időszakod van. Gondold át, mi lehet az oka? Esetleg túl görcsösen akartad a sikert, vagy az első kudarc által kialakult negatív gondolatok hozták maguk után a többit is.

Az is lehet, hogy túlhajtottad magad a versenyekre való készüléssel és ezért romlott a teljesítményed. Ne idegeskedj, lazíts, pihenj egy kicsit, aztán vágj neki újult erővel a feladatoknak!

2011. febr. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Nem mondanám, hogy túl hajtottam magamat, sulin kívül nem járok külön szakkörökre vagy ilyesmi. A versenyre nem értem miért nem mehetek, odajött a tanárom és közölte, hogy hát ezt most kihagyjuk. És lássuk be... nagyobb színtű matekverseny nem olyan sűrűn van...

Nekem pedig kellenének a plusz pontok.

Jövőre érettségi és szeretném ha Egyetemre mehetnék utána.

2011. febr. 2. 16:09
 23/23 anonim válasza:
Neeem az hogy szokj házz meg mittudomén,ez baromság.Én 21 éves vagyok,Siofokon lakom.Végzettségem.érettségi,Autoszerelö.Nekemis ugyenez van mint a kiscsajnak,nemsikerül semmi(munkaügyben,pézügyben) akkkkár hova jelentkezek,egyszerüen nemvesznek fel,de nemhogy nemvesznek fel hanem olyanok vannak hogy önéletrajzot akarok küldeni eggy munkahelyre,megirom minden faxául,és amikor ráakarok kattintani a küldég gombra,még a netis elmegy,vagy olyanis volt hogy abban a pillanatban kikapcsol magátol a gép.És ez nem egyszer kétszer voltigy.Szóval már azis kihivás hogy elküldjem a cuccot.(pedig amugy 15 mb.-s netem van,és SOHA nemxaraxik mindig tökéletesen megy,akkor akkor amikor munka,vagy pénzügyröl van szó).és egyszerüen visszasem ir senki,felsem hiv,még annyit se irnak hogy NEMKELLESSZ TE HÜJE egyszerüen nemtudom mivan,még eggy xar automosodába sem vesznek fel.azokat akiknek 8 általánusok van,azokat felveszik.....OMG!!!!tuti h. elátkozott valaki.
2011. máj. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!