Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » 2012-ben elviszik az alacsony...

2012-ben elviszik az alacsony energiaszintű rossz embereket az UFÓk?

Figyelt kérdés

Lehetséges, hogy úgy lesz a világvége, hogy az idegenek elviszik innen a rossz embereket ? A rosszaknak alacsony szellemi energiájuk van így könnyen megkülönböztethetők.

"... életünk is ezt a gyorsulást energiaszintünk emelésével lehet elvinni. ..... "


És ezek után a paradicsomi állapotok visszatérnek a földre, mint amikor az elődeink az ufók, itt éltek a földön ! Az lesz az ítélet, hogy az idegenek elviszik az alacsony energiájú gonosz embereket és a jók meg itt maradnak.


Hogyan vélekedtek ti.


[link]


[link]


2011. febr. 24. 20:14
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
és az előbbi kommentben a periódusos duma a maja időszámításról igaz, asszem ez az ötödik szakasz egy törikönyvben olvastam ERRŐL EL LEHETNE GONDOLKODNI!
2011. márc. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 Valaki Renáta ***** válasza:

Megnéztem a linket .... végigolvastam.


Javítsatok ki ha tévedek, de én nem látok benne sehol UFO-kat!..:)

2011. júl. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!