Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » 2012-ben elviszik az alacsony...

2012-ben elviszik az alacsony energiaszintű rossz embereket az UFÓk?

Figyelt kérdés

Lehetséges, hogy úgy lesz a világvége, hogy az idegenek elviszik innen a rossz embereket ? A rosszaknak alacsony szellemi energiájuk van így könnyen megkülönböztethetők.

"... életünk is ezt a gyorsulást energiaszintünk emelésével lehet elvinni. ..... "


És ezek után a paradicsomi állapotok visszatérnek a földre, mint amikor az elődeink az ufók, itt éltek a földön ! Az lesz az ítélet, hogy az idegenek elviszik az alacsony energiájú gonosz embereket és a jók meg itt maradnak.


Hogyan vélekedtek ti.


[link]


[link]


2011. febr. 24. 20:14
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

"Már 2000-ben is mondták . hogy világ vége lesz !! És akkor sem lesz !"


De most 2012 van, nem pedig 2000 és akkor még tartott a Maja naptár és már kifogy, és a Maják full okos népség volt.


"Sir Butcher válasza:


És mit kezdenének egy rakat idiótával, köztük veled?"


Értelmesebb vagyok mint Te és többet tudok a fizikáról is.


"mit szívsz? kérek én is"


Szmogot:D.


"Definiálnád azt kérlek hogy "alacsony energiaszint" vagy az hogy energia?"


Az energia a munkavégző képesség mértéke. Van egy transzcendentális tudati energia szintje az embernek, amit szellemi struktúrák alkotják. Jó embereknél, akik az univerzum tanításait betartják és a szerint élnek magasabb,a rosszaknál alacsonyabb.

2011. febr. 26. 22:43
 12/22 anonim ***** válasza:
52%

Ha nálam többet tudnál a fizikáról, akkor nem beszélnél baromságokat :)


De mivel baromságokat beszélsz, ezért nálam biztos nem tudsz többet a fizikáról :)

2011. febr. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Te szoktál baromságokat beszélni a tudomány rovatban. Ez egy feltételes kérdés.
2011. febr. 27. 00:20
 14/22 anonim ***** válasza:

Én a 21:47-es válaszadó vagyok.



Oké kérdező ha nem értetted meg az előző válaszom akkor ezt hát ha megérted.


Ide másolom neked azt amit én is olvastam akkor:



Maják a moziban


A legendás maja naptár: új kor jön

Az ismert hollywoodi film (2012) azt a téve­désen alapuló ötletet használja, amely szerint a maja naptár 2012-ben véget ér, és eljön a világvége. Ebből csupán annyi igaz, hogy a maja idő­számlálást 5125 évente újból kezdik, és korszakonként számolják. Az új időszámítási kezdet 2012. de-cember 22-én kezdődik a majáknál. Tehát nem az idő és a világ ér véget, hanem csak az időszámítás jelenlegi periódusa, és természetes módon elkezdődik az új szakasz.

2011. febr. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Én baromságokat beszélek, te pedig azt kérded, hogy lehetséges, hogy az UFO-k elviszik az alacsony energiaszintű embereket?


Szerintem eléggé sok baj van a fejedben :D

2011. febr. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Te hozzá nem értő kókler vagy, én pedig egy kérdést tettem fel. neked van baj a fejedben.
2011. febr. 28. 00:37
 17/22 anonim ***** válasza:

helló,

Először is attól hogy vki nem él minta életet még nem biztos hogy alacsony rezgésszintű ahogy ezt te írod...vagy mit jelent számodra ez a kifejezés?Kik a rossz emberek?Sztem ezt nem lehet előre megjósolni..sok oldalon olvastam erről.Inkább egy scifi filmben tudnák sok írást elképzelni.Vmi változás biztos lesz és ezen nem kell röhögni.Érezhető az emberek életében gondolkodásában,egyre több a katasztrófa ami nem kis területeket súlyt.és ez nem a hírközlés gyorsasága miatt van hogy ezekről hallunk hanem amiatt mert tényleg megszaporodtak ezek a jelenségek.

Az emberek egyre jobban nem találják a helyüket,milyen bűnesetek is történnek??Ajánlok egy oldalt 2012 ről sztem érdekes olvass bele!

[link]

A leglényegesebb dolog amúgy az az h azok az emberek akik nem tudnak alkalmazkodni az új rezgésszinthez azok természetes módon fognak meghalni...vagyis semmi ufós dolog nem történik.

Visszatérve a katasztrófákra egyébként egy oldalon azt olvastam h pl ez is egy jelzés arra hogy a civilizáció rossz irányba tart...

2011. márc. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
igen.
2011. márc. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Reméljük nem pazaroltad az időd ezzel az ábrával kár lenne érte...
2011. márc. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:

miért lenne alacsony a rosszaknak a szellemi energiájuk?

hülyeség az egész, mát hatszor lehetett volna világvége, annyiszor jósolták...

és lehet, hogy az a szegény pap aki a naptárat írta, agyvérzésben meghalt, és a többiek lusták voltak folytatni a naptárt

2011. márc. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!